PolarPro Cinema Series Variable ND Filter Combo for Mavic Air 2 (ND4-ND32 & ND64-ND512)

S týmto kombinovaným variabilným ND filtrom série Cinema pre Mavic Air 2 od spoločnosti PolarPro pokryjete širokú škálu svetelných podmienok. Filtre s neutrálnou hustotou sú navrhnuté tak, aby minimalizovali množstvo svetla, ktoré vstupuje do objektívu fotoaparátu. Táto súprava dvoch filtrov je vyrobená tak, aby redukovala svetlo o 2 až 5 stupňov, resp. 6…

Viac informácií

104.59 € s DPH 87.16 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

S týmto kombinovaným variabilným ND filtrom série Cinema pre Mavic Air 2 od spoločnosti PolarPro pokryjete širokú škálu svetelných podmienok. Filtre s neutrálnou hustotou sú navrhnuté tak, aby minimalizovali množstvo svetla, ktoré vstupuje do objektívu fotoaparátu. Táto súprava dvoch filtrov je vyrobená tak, aby redukovala svetlo o 2 až 5 stupňov, resp. 6 až 9 stupňov. To je ideálne pre zamračené až extrémne svetlé dni a pre rôzne vizuálne efekty, ako je rozmazanie pohybu alebo zábery s dlhou expozíciou.

Tieto filtre to dokážu vďaka svojej variabilnej konštrukcii. Namiesto toho, aby ste strácali čas vymieňaním filtrov pri zmene svetla, môžete každý z nich nechať nasadený a nastaviť ho otočením. Filter s 2 až 5 stupňami zodpovedá súprave filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32. Filter so 6 až 9 stupňami zodpovedá súprave filtrov ND64, ND128, ND256 a ND512.

FUNKCIE

  • Pre DJI Mavic Air 2
  • Variabilné nastavenie v rozsahu 2-5 a 6-9 stupňov
  • Letecký hliník a sklo zo série Cinema
  • Laserom vyryté indikátory zastávok
  • 16 x vrstva optickej povrchovej úpravy
  • Súčasťou balenia je úložné puzdro
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND