PolarPro Belay | Quick-Release Camera Strap [1.5-inch]

Pohodlne zaistite, aby ste mali fotoaparát vždy po svojom boku bez toho, aby vás obmedzoval v pohybe. Ergonomický kotviaci bod pripevnený k spodnej časti fotoaparátu ponúka nižší profil nosenia ako bežné popruhy, keď sa vydávate za dobrodružstvom v náročnom teréne. Belay má integrovaný mechanizmus QuickDraw, ktorý vám v prípade potreby umožní rýchlo vybrať…

Viac informácií

57.6 € s DPH 48 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Popis produktu

Popis produktu

Pohodlne zaistite, aby ste mali fotoaparát vždy po svojom boku bez toho, aby vás obmedzoval v pohybe. Ergonomický kotviaci bod pripevnený k spodnej časti fotoaparátu ponúka nižší profil nosenia ako bežné popruhy, keď sa vydávate za dobrodružstvom v náročnom teréne. Belay má integrovaný mechanizmus QuickDraw, ktorý vám v prípade potreby umožní rýchlo vybrať fotoaparát. Tento popruh na fotoaparát vyrobený z hliníka a priemyselného nylonu bezpečne udrží aj tie najťažšie profesionálne kombinácie fotoaparátu a objektívu.

Kľúčové vlastnosti

  • Mechanizmus QuickDraw umožňuje rýchle odpojenie fotoaparátu otáčaním proti smeru hodinových ručičiek a opätovné nasadenie zacvaknutím späť.
  • Vylepšený profil na prenášanie vám umožní mať fotoaparát po boku a cítiť sa pohodlne počas celého dňa.
  • Nosič Belay s nosnosťou do 50 kg bezpečne unesie aj tie najťažšie profesionálne kombinácie fotoaparátov a objektívov.
  • Obsahuje 1,5-palcový nylonový popruh na fotoaparát.
  • Adventure Assurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Komponenty pre Rigy