PolarPro 95mm Coarse Thread Lens - 95mm Filter Adapter

Krúžok Step-Up rozširuje rozsah kompatibility vašich filtrov, aby sa hodili na objektívy fotoaparátov s menším priemerom. Napríklad náš krúžok Step-Up Ring 67 mm-77 mm umožní, aby sa váš 77 mm filter hodil na váš obľúbený 67 mm objektív. Náš krúžok Step-Up Ring s hlbokým vrúbkovaným rámom z mosadze opracovanej CNC na jednoduchú montáž a odolnosť, ako aj s…

Viac informácií

46.13 € s DPH 38.44 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Krúžok Step-Up rozširuje rozsah kompatibility vašich filtrov, aby sa hodili na objektívy fotoaparátov s menším priemerom. Napríklad náš krúžok Step-Up Ring 67 mm-77 mm umožní, aby sa váš 77 mm filter hodil na váš obľúbený 67 mm objektív. Náš krúžok Step-Up Ring s hlbokým vrúbkovaným rámom z mosadze opracovanej CNC na jednoduchú montáž a odolnosť, ako aj s galvanizovanou matnou čiernou povrchovou úpravou na blokovanie nežiaducich odrazov, je navrhnutý na použitie v produkčnej triede, vonku alebo v štúdiu.

  • CNC opracovaný mosadzný rám.
  • Matný čierny galvanizovaný povrch pomáha eliminovať odrazy.
  • Agresívne vrúbkované hrany poskytujú dostatok úchopu.
  • Poznámka: 95 mm x 1 x 95 mm je určený pre objektívy s hrubým závitom, čo umožňuje používať naše filtre na objektívoch, ako sú Canon RF 28-70 mm f/2 L USM, Sony FE 200-600 mm f/5,6-6,3 G OSS a iné objektívy s hrubým závitom.


  • Adventure Assurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.

Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre