PolarPro 67mm ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0.9 Filter (3 Stops)

67 mm filter ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 od spoločnosti PolarPro je ND filter s 8-násobným filtračným faktorom, ktorý poskytuje 3-stupňovú redukciu expozície. Jeho hustota 0,9 vytvára stmavenie celého obrazu, čo umožňuje fotografovať so širšou clonou alebo pomalším časom uzávierky, než je bežne potrebné. Spomalením expozičného času alebo zvýšením…

Viac informácií

115.54 € s DPH 96.28 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

67 mm filter ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 od spoločnosti PolarPro je ND filter s 8-násobným filtračným faktorom, ktorý poskytuje 3-stupňovú redukciu expozície. Jeho hustota 0,9 vytvára stmavenie celého obrazu, čo umožňuje fotografovať so širšou clonou alebo pomalším časom uzávierky, než je bežne potrebné. Spomalením expozičného času alebo zvýšením clony môžete ľahšie kontrolovať hĺbku ostrosti a vyjadriť pohyb. Filtre s neutrálnou hustotou neovplyvňujú farebnosť obrazu a sú ideálne na kombinovanie s inými filtrami.

Tento filter je vyrobený z kremenného skla pre zvýšenú odolnosť. Na zabránenie vnútorným duchom a odrazom ponúka 16 vrstiev antireflexných vrstiev ochranu substrátu filtra pred poškriabaním a zároveň podporuje jasnosť a vernosť farieb. Povlaky spojené s filtrom PolarPro 67 mm ND8 QuartzLine Solid Neutral Density 0,9 majú za následok aj lepší efekt perličiek pri kontakte s vodou alebo olejom, čo umožňuje efektívnejšie čistenie.

Kremenné sklo je vsadené do mosadzného filtračného krúžku s bočnými ryhami. Mosadzný materiál a vrúbky spoločne zabraňujú zasekávaniu a poskytujú dodatočnú pevnosť, ako aj textúrované uchopenie pri montáži alebo snímaní tohto filtra z objektívu.

FUNKCIE

  • 0.9 filter neutrálnej hustoty stmavuje obraz o 3 stupne, čo umožňuje fotografovať s dlhším časom uzávierky alebo širšou clonou, než sa bežne vyžaduje.
  • Filter neovplyvňuje farebnosť obrazu a je ideálny na použitie s inými filtrami.
  • Je vyrobený z kremenného skla pre zvýšenú odolnosť.
  • Viacvrstvová povrchová úprava zabraňuje vnútorným duchom a odrazom a zároveň podporuje jasnosť, ako aj vernosť farieb.
  • Povlaky tiež pomáhajú predchádzať poškriabaniu a zlepšujú perlenie pri kontakte s vodou alebo olejom pre vyššiu účinnosť čistenia.
  • Mosadzný filtračný krúžok pomáha predchádzať zasekávaniu a poskytuje dodatočnú pevnosť.
  • predný 67 mm závit filtra umožňuje použitie s inými filtrami.
  • Bočné vrúbky poskytujú textúrované uchopenie pri nasadzovaní alebo snímaní z objektívu.
  • Plastové puzdro na filter na skladovanie a prepravu.
  • Utierka z mikrovlákna na čistenie a údržbu.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Formát filtra82mm
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Objektívy a Filtre

PolarPro Neutral Density Filter ND8 | QuartzLine 82mm

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 96.28 € 115.54 €