SHAPE PANASONIC GH5 CAGE OFFSET SHOULDER MOUNT

Klietka Panasonic GH5 so systémom Offset Shoulder Mount System od spoločnosti SHAPE je všestranná podpera pre fotoaparát určená na natáčanie videí z ruky a z ramien. Obsahuje klietku na mieru pre fotoaparát Panasonic LUMIX GH5, hornú rukoväť REVOLT, základnú dosku s rýchloupínacím mechanizmom, mini kompozitnú ramennú podložku, nastaviteľný systém 15 mm tyčového…

Viac informácií

1 266.05 € s DPH 1 055.04 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Klietka Panasonic GH5 so systémom Offset Shoulder Mount System od spoločnosti SHAPE je všestranná podpera pre fotoaparát určená na natáčanie videí z ruky a z ramien. Obsahuje klietku na mieru pre fotoaparát Panasonic LUMIX GH5, hornú rukoväť REVOLT, základnú dosku s rýchloupínacím mechanizmom, mini kompozitnú ramennú podložku, nastaviteľný systém 15 mm tyčového bloku, dvojicu 18" dlhých 15 mm tyčí, rýchlu rukoväť s tyčovým blokom a offsetový držiak. Klietka vyrobená z CNC opracovaného hliníka bezpečne obopína telo fotoaparátu, zabraňuje otáčaniu a ponúka viacero závitov na príslušenstvo 1/4"-20 a 3/8"-16, ako aj zámok na ochranu kábla HDMI. Okrem toho je vybavená podpornou konzolou pre adaptér Metabones EF.

Klietka SHAPE s 15 mm systémom ľahkých tyčí pre Panasonic GH5 je ďalšou fantastickou možnosťou. Obsahuje klietku s tvarovým prispôsobením, hornú rukoväť REVOLT, rýchloupínaciu dosku, nastaviteľný systém Rod Bloc a pár 10" 15 mm tyčí. Klietka poskytuje bezpečné uchytenie okolo tela fotoaparátu GH5, zabraňuje otáčaniu a ponúka množstvo závitov na príslušenstvo 1/4"-20 a 3/8"-16. Fotoaparát je ku klietke pevne pripevnený pomocou skrutky 1/4"-20 pod ňou a jeho poloha zostáva stabilná vďaka zadnej strane a bokom klietky, aj keď je vybavený ťažkým objektívom.

Parametre

Parametre

Výrobca: SHAPE
Kategória: Ramená