Tascam DR-10LW micro linear PCM recorder

Zachytávajte zvuk tam, kde sa deje. Kompaktný záznamník na náročné skryté záležitosti. Duálne nahrávanie, automatická úroveň a obmedzenie zabraňujú bežným problémom. Automatické uzatváranie súborov ukladá údaje o súboroch pred vybitím batérie.

Viac informácií

285.96 € s DPH 238.3 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 04. 04.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zachytávajte zvuk tam, kde sa deje. Kompaktný záznamník na náročné skryté záležitosti. Duálne nahrávanie, automatická úroveň a obmedzenie zabraňujú bežným problémom. Automatické uzatváranie súborov ukladá údaje o súboroch pred vybitím batérie.

Kombinácia ultrakompaktného diktafónu a mikrofónu Lavalier

Model DR-10L je kompaktný a ľahký - s hmotnosťou 51 gramov sa zmestí do dlane. Je ideálny na použitie ako neviditeľný diktafón pri natáčaní filmov, rozhovoroch, divadelných predstaveniach a podobne. Dodávaná odolná spona na opasok umožňuje niekoľko možností v závislosti od situácie. Zariadenie môžete napríklad pripevniť na opasok a ukryť ho pod sako.

Jednoduché a ľahké nastavenie
Súčasťou balenia je špeciálny lavalier mikrofón, ktorý sa dokonale hodí k diktafónu. Klampový mikrofón zachytáva široký rozsah úrovní zvuku s citlivosťou -42 dBV/Pa a maximálnym vstupným akustickým tlakom 115 dB SPL. Na spustenie nahrávania stačí niekoľko nastavení na jednoduchom paneli a skrutkovacie pripojenie je vždy bezpečné.

Dlhá životnosť batérií s jednou batériou AAA.
Záznamník DR-10L je napájaný batériou AAA, ktorá funguje približne 10 hodín (s alkalickou batériou*) a poskytuje celodenný výkon s minimálnymi starosťami o výmenu batérie.

* Výdrž batérie sa líši v závislosti od typu batérie. Pri používaní zariadenia s pripojenými slúchadlami sa výdrž batérie zníži

balík iZotope RX Elements.
DR-10L

K zariadeniu DR-10L sa dodáva bezplatná plná verzia RX Elements, prelomového nástroja na opravu zvuku a redukciu šumu od spoločnosti iZotope. Balík DR-10L/RX Elements ponúka výkonné riešenie pre nahrávanie a úpravu pracovných postupov pri živých produkciách, pri ktorých sú okolitý šum a rušivé vplyvy prostredia bežnými postprodukčnými problémami, vrátane svadieb, filmov na mieste a dokumentárnych filmov a mnohých ďalších.

* RX Elements je produkt spoločnosti iZotope, Inc. Ďalšie informácie nájdete naadrese [https://www.izotope.com/en/products/rx.html].

Viacero funkcií vrátane duálneho nahrávania na súčasné vytváranie bezpečnostnej stopy pri nižšej úrovni dB

Mnohokrát existuje len jedna šanca na zachytenie požadovaného zvuku. DR-10L má funkcie, ktoré zabraňujú problémom súvisiacim s nastavením úrovne nahrávania, vrátane funkcie dvojitého nahrávania, ktorá umožňuje nastaviť čo najvyššiu úroveň nahrávania a zároveň nahrávať záložnú stopu na nižšej úrovni.
Zariadenie má okrem funkcie automatickej regulácie zosilnenia päť rôznych úrovní zosilnenia. K dispozícii je aj funkcia limitéra.

Lineárny rekordér PCM s vysokokvalitným zvukom
DR-10L

Navrhnutý na záznam vysokokvalitného zvuku s frekvenciou 44,1 kHz/48 kHz, 16/24 bitov. Ideálny na televízne, filmové a divadelné predstavenia - ako aj na prednášky a iné profesionálne nahrávacie aplikácie. Zaznamenáva vo formáte záznamu WAV/BWF s možnosťou výberu mono alebo poly (stereo súbor s rovnakými údajmi v ľavom aj pravom kanáli).
Taktiež je možné nastaviť formát názvu súboru tak, aby používal slovo definované používateľom alebo dátum.

Displej OLED s vysokou viditeľnosťou pre lepšiu obsluhu
DR-10L
Na ľahko čitateľnom organickom displeji EL môžete skontrolovať úroveň nabitia batérie, stav nahrávania a merač úrovne. Z tohto dôvodu DR-10L nepotrebuje LED svetlá, ktoré by boli viditeľné počas výroby, najmä v tmavom prostredí.

Výstup na slúchadlá umožňuje monitorovanie vstupu
DR-10L
Aj keď je toto zariadenie kompaktné, dokáže prehrávať nahrané súbory. Môžete tiež pripojiť slúchadlá, aby ste mohli hneď skontrolovať zaznamenané údaje a monitorovať vstup počas nahrávania.

ŠPECIFIKÁCIE

 • Digitálny zvukový záznamník TASCAM DR-10L Vlastnosti: Kompaktný digitálny zvukový záznamník s lavalier mikrofónom
 • 44.1kHz/48kHz, 16-/24-bitový záznam zaručuje špičkový zvuk
 • Ľahká, kompaktná veľkosť je ideálna, keď si situácia vyžaduje utajenie
 • Duálne nahrávanie s rôznymi úrovňami zvuku zabraňuje tomu, aby náhle hlasné momenty zničili váš záznam
 • Automatické vyrovnávanie a obmedzovanie zabraňuje skresleniu spôsobenému preťažením
 • Automatické zatvorenie súboru uloží vaše dáta pred vybitím batérie
 • Low-cut filter potláča nežiaduce nízke frekvencie
 • Posuvný prepínač nahrávania a funkcia podržania zabraňujú chybám počas nahrávania
 • Vstavaná funkcia hodín podporuje súbory BWF so zahrnutými časovými informáciami
 • Funkcia prírastku časovej stopy vytvára nové súbory v pravidelných intervaloch
 • Ľahko čitateľný displej OLED
 • Nahráva až 10 hodín na jednu batériu AAA
 • Súčasťou balenia je klip na mikrofón, veterné sklo, kábel USB a spona na opasok
Parametre

Parametre

Výrobca: TASCAM
Kategória: Rekordéry

Hlavné parametre

Pripojenie mikrofónu3,5mm jack
CharakteristikaVšesměrový
Napájanie mikrofónaAAA baterie
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Audio

Zvukový záznamník Tascam DR-10X Micro Plug-On

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 147.05 € 176.46 €