MEIKE 50mm T1.8 FF STM E

Zachyťte úžasné zábery krajiny pomocou objektívu 50 mm F1,8 s automatickým zaostrovaním. Tento objektív je ideálny pre fotoaparáty s bajonetom E a poskytuje ostré a jasné snímky na fotografovanie portrétov. Dosiahnite profesionálny vzhľad vďaka presnému automatickému zaostrovaniu a širokej clone. Ideálny pre skúsených fotografov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti…

Viac informácií

191 € s DPH 159.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zachyťte úžasné zábery krajiny pomocou objektívu 50 mm F1,8 s automatickým zaostrovaním. Tento objektív je ideálny pre fotoaparáty s bajonetom E a poskytuje ostré a jasné snímky na fotografovanie portrétov. Dosiahnite profesionálny vzhľad vďaka presnému automatickému zaostrovaniu a širokej clone. Ideálny pre skúsených fotografov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti pri fotografovaní krajiny.

50 mm/F1,8 je často používaný portrétny objektív, ktorý dokáže poskytnúť ostrý obraz pri každodennom fotografovaní.

Zachyťte úžasné zábery krajiny pomocou objektívu 50 mm F1,8 s automatickým zaostrovaním. Tento objektív je ideálny pre fotoaparáty s bajonetom E a poskytuje ostré a jasné snímky na portrétne fotografie. Dosiahnite profesionálny vzhľad vďaka presnému automatickému zaostrovaniu a širokej clone. Ideálny pre skúsených fotografov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti pri fotografovaní krajiny.

Objektív sa ľahko prenáša a jeho snímky sú ostré a jasné pri akejkoľvek clone.

Úplne nový objektív 50 mm/F1,8 využíva najnovšiu optickú konštrukciu, vďaka ktorej je schopný dosiahnuť veľkú svetelnosť F1,8 pri zachovaní miniatúrnosti a nízkej hmotnosti. Na oboch stranách objektívu je použitá technológia viacvrstvovej povrchovej úpravy, ktorá obnovuje realistickejšie farby. Na objektíve sa ľahko neprichytáva prach ani škvrny a dá sa ľahko utrieť.

Modulačná prenosová funkcia:

7 skupín 11 prvkov

  • Obojstranná viacvrstvová povrchová úprava objektívu, 1 šošovka ED, 1 šošovka s vysokou refrakciou, účinne kontroluje CA, duchy, odlesky. Najbližšia zaostrovacia vzdialenosť dosahuje 0,63 m a rovnako pôsobivá je aj schopnosť zhotovovať makrosnímky.

Graf MTF

  • Vďaka 9 lamelám clony pre jemnejší efekt bokeh vytvára malú hĺbku ostrosti, vďaka čomu je pozadie viac rozostrené, aby sa zvýraznil objekt pri snímaní portrétov, a zároveň sa dá primerane zvýšiť rýchlosť uzávierky, aby sa pri rovnakých parametroch zmrazilo momentum.

Ukážkové obrázky:

Parametre

Parametre

Výrobca: Meike
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetE-mount
Farba objektívuČierna
typ objektivuPevné sklo
Objektív preFull frame
Svetelnosť (f)1.8
Ohnisková vzdialenosť50mm
Automatické ostrenieÁno