Marshall Electronics Touchscreen RCP Camera Control V2

Profesionálne diaľkové ovládanie pre kamery Marshall (nielen) s 5" dotykovým displejom a možnosťou ovládať až 7 kamier na vzdialenosť približne 300 m prostredníctvom štandardného kábla s konektormi XLR! Samozrejmosťou je bohatá ponuka funkcií vrátane presných nastavení vyváženia bielej, zosilnenia zeleného/modrého kanála, gama, úrovne čiernej, jasu, expozície,…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA
1 548.58 € 1 074.82 € s DPH 895.68 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: 04. 12. od 09:00
Odošleme: 04. 12.
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Profesionálne diaľkové ovládanie pre kamery Marshall (nielen) s 5" dotykovým displejom a možnosťou ovládať až 7 kamier na vzdialenosť približne 300 m prostredníctvom štandardného kábla s konektormi XLR! Samozrejmosťou je bohatá ponuka funkcií vrátane presných nastavení vyváženia bielej, zosilnenia zeleného/modrého kanála, gama, úrovne čiernej, jasu, expozície, clony, uzávierky, rozlíšenia, snímkovej frekvencie atď., a to jednotlivo alebo súčasne vyvolaním užívateľských predvolieb. Okrem všetkých kamier Marshall POV možno ovládať aj kamery PTZ atď.

Spoločnosť Marshall sa spojila s päťnásobným držiteľom ocenenia Sports Emmy, aby vyvinula samostatné vzdialené riešenie RCP na nastavenie, maľovanie a prispôsobenie vysielacích kamier Marshall. Nová jednotka RCP Camera Control s 5-palcovou dotykovou obrazovkou umožňuje diaľkové ovládanie až siedmich vysielacích kamier na vzdialenosť až 300 m (1 000 stôp) prostredníctvom bežného kábla XLR a je vybavená novým intuitívnym dotykovým ovládaním s užívateľsky prívetivými, jemne nastaviteľnými ovládačmi na rýchle zmeny za chodu.

Rozhranie dotykovej obrazovky ponúka dialógové okná s vlastnou nápovedou, obľúbené nastavenia, funkcie ukladania a inteligentné rozloženie ponúk a podponúk. Jemné prstové ovládače umožňujú presné nastavenie vyváženia bielej, zosilnenia červenej/modrej, gama, úrovne čiernej, jasu, expozície, clony, uzávierky, rozlíšenia, snímkovej frekvencie a ďalších parametrov, pričom ich možno nastavovať súčasne alebo po jednom. CV-RCP-V2 sa dodáva s predprogramovanými ovládacími protokolmi pre všetky kamery Marshall vrátane kamier Marshall POV, kamier s premenlivým ohniskom, kamier so zoomom, kamier PTZ, ako aj iných populárnych kamier iných značiek na trhu.

Parametre

Parametre

Výrobca: Marshall Electronics
Kategória: Príslušenstvo