Manfrotto XPRO 4-Section photo monopod, aluminum with Quick power lock

Nový 4-sekčný monopod XPRO je profesionálny monopod pre fotografické prístroje vyrobený tak, aby uspokojil fotografov, ktorí využívajú výšku svojho monopodu na to, aby sa dostali nad davy ľudí a dosiahli široký rozsah uhlov snímania . Tieto najmodernejšie nohy Manfrotto zdedili dokonalú kombináciu tuhosti a bezpečnosti uzamykania…

Viac informácií

121.03 € s DPH 100.86 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 2 ks
Bratislava 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nový 4-sekčný monopod XPRO je profesionálny monopod pre fotografické prístroje vyrobený tak, aby uspokojil fotografov, ktorí využívajú výšku svojho monopodu na to, aby sa dostali nad davy ľudí a dosiahli široký rozsah uhlov snímania . Tieto najmodernejšie nohy Manfrotto zdedili dokonalú kombináciu tuhosti a bezpečnosti uzamykania z profesionálnych radov statívov, ako je kolekcia 190 a kolekcia 055.

Tento monopod je kompatibilný s plne fluidnou základňou Manfrotto (MVMXPROBASE) a umožňuje premeniť váš fotografický monopod na profesionálny plne fluidný video monopod. Inovatívne riešenie FLUIDTECH umožňuje 3D fluidný pohyb - pri otáčaní, nakláňaní a otáčaní, pričom priekopnícka technológia je založená na sférickom systéme umiestnenom vo vnútri základne, ktorý poskytuje maximálnu plynulosť v rozšírenom rozsahu perspektív. Vďaka trom výsuvným nožičkám je monopod po zložení mimoriadne prenosný a možno ho všade ľahko prenášať.
Základňu MVMXPROBASE možno odskrutkovaním nožičky v spodnej časti monopodu pripojiť k fotomonopodu XPRO+ a premeniť fotomonopod na videomonopod na plynulé snímanie videozáznamov.
Základňa MVMXPROBASE je kompatibilná so všetkými fotomonopodmi XPRO+ okrem modelu MMXPROA3B.

MPMXPROA4 je 4-sekčný monopod, ktorý dosahuje výšku 180 cm (70,9 palca). Ako súprava s hlavou fotomonopodu 234RC a s fotoaparátom namontovaným na vrchole výrazne rozširuje vertikálny rozsah a otvára nové dimenzie zážitkov z fotografovania.
Nové hliníkové rúrky v tvare písmena D výrazne zlepšujú odolnosť proti otáčaniu celého monopodu a sledujú rýchle rotačné pohyby fotografa. V kombinácii so systémom Quick Power Lock (QPL), ktorý pevne fixuje páku na plochej strane trubice monopodu, sa tým eliminujú nežiaduce trhavé pohyby.
Vďaka novo navrhnutému zahrievaču nôh, ktorý poskytuje výnimočnú priľnavosť, a dvojitej skrutke na upevnenie fotoparátu 1/4'' - 3/8'' je táto nová generácia monopodov v teréne pohodlnejšia, rýchlejšia a univerzálnejšia.

Model MMXPROA3 nahrádza model Manfrotto 680B.

Upozornenie: Ak vlastníte monopod XPRO Monopod+ Video aj XPRO Monopod+ Photo a chcete používať video základňu s oboma tyčami, budete si musieť zakúpiť náhradný diel: R108852

Upozornenie: Ak vlastníte XPRO Monopod+ Video aj XPRO Monopod+ Photo a chcete používať video základňu s oboma tyčami, budete si musieť zakúpiť náhradný diel: R108852

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívy