Táto sada statívu pozostáva z fluidnej hlavy Manfrotto 500X a statívu MVT502AM. Spolu predstavujú dokonalú kombináciu pre tvorcov obsahu, ktorí hľadajú presnosť, všestrannosť a jednoduché používanie.
Táto sada statívu pozostáva z fluidnej hlavy Manfrotto 500X a statívu MVT502AM. Spolu predstavujú dokonalú kombináciu pre tvorcov obsahu, ktorí hľadajú presnosť, všestrannosť a jednoduché používanie.
Manfrotto 500X je fluidná videohlava určená pre používateľov bezzrkadloviek, ktorí vyžadujú maximálnu kontrolu, plynulý pohyb a jednoduché prepínanie medzi formátmi. Ako súčasť radu s technológiou Bridging Technology ponúka ideálnu rovnováhu medzi inováciou a spoľahlivosťou. Naklápacia doštička umožňuje jednoduché prepínanie medzi formátmi na šírku a na výšku, čo je ideálne pre video, fotografie a sociálne médiá. Vďaka inovatívnej konštrukcii umožňuje hlava rýchly a bezpečný náklon o 90°, čo je ideálne pre Instagram, TikTok, vlogy atď.
Systém Fluid DragSystem (FDS) v oboch osiach (naklápanie a otáčanie) zabezpečuje plynulé zábery. Pre lepšiu stabilitu je možné aktivovať systém Counterbalance System (CBS) optimalizovaný pre 2,4 kg pri C.O.G. 55 mm, ktorý udržiava fotoaparát v rovnováhe.
Intuitívna posuvná doska modelu 501PL so systémom bočného uzamykania umožňuje montáž fotoaparátu zhora - bezpečne a v priebehu niekoľkých sekúnd. Žiadne zložité manévrovanie - stačí zacvaknúť a môžete tvoriť.
Hlava 500X má 60 mm plochú základňu, plne kompatibilnú so systémom Xchange Quick Release, ktorý umožňuje rýchly prechod medzi statívmi, slidermi a iným vybavením. Zabudovaná vodováha vám pomôže rýchlo a presne nastaviť záber, takže vaše videá a fotografie budú vždy profesionálne vyvážené.
Statív Manfrotto MVT502AM slúži ako ideálny doplnok k hlave 500X - ide o ľahký, ale stabilný podporný systém. Jeho teleskopická konštrukcia s dvojitou hliníkovou trubkou znižuje krútenie a vďaka pevnej dištančnej vložke uprostred zvyšuje tuhosť a urýchľuje nastavenie. Protišmykové gumové koncovky zabezpečujú pevnú základňu a stabilitu pri každom zábere.
Rýchla a jednoduchá príprava
Dvojstupňový trojsekčný statív MVT502AM je vybavený 75 mm pologuľou(s adaptérom na 60 mm) pre lepšiu kompatibilitu. Vďaka uzamykateľným pákam nôh je nastavenie rýchle, jednoduché a bezproblémové.