Manfrotto Batoh Street Slim

Batoh Manfrotto Street camera Slim Backpack bol prepracovaný tak, aby poskytoval 100 % konvertibilné riešenie, ktoré sa v okamihu zmení z konfigurácie zameranej na plnú fotografickú výbavu na batoh pre životný štýl.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -17%
117 € 97 € s DPH 80.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh Manfrotto Street camera Slim Backpack bol prepracovaný tak, aby poskytoval 100 % konvertibilné riešenie, ktoré sa v okamihu zmení z konfigurácie zameranej na plnú fotografickú výbavu na batoh pre životný štýl.

Jeho moderný mestský dizajn dokonale zodpovedá požiadavkám dynamického každodenného života.
Batoh Street Slim, určený pre stredne veľké digitálne zrkadlovky a full frame bezzrkadlovky spolu s notebookom, je dokonalým spôsobom, ako udržať svoje vybavenie v bezpečí, keď ste na cestách.
Táto ľahko použiteľná brašňa obsahuje veľký horný otvor na zips na rýchly prístup a robustnú, polstrovanú vyberateľnú priehradku na fotoaparát. Je dostatočne priestranná na to, aby sa do nej zmestil nasadený objektív so zoomom a 2 ďalšie objektívy. Taška Street Slim sa dá prispôsobiť aj na uloženie dronu DJI Mavic Pro, ak to potrebujete.

Polstrovaný odnímateľný priestor na fotoaparát je vybavený úplne novým ochranným systémom Manfrotto M-Guard™. Je vyrobený zo špeciálnej peny EVA s vysokou hustotou a poskytuje výnimočnú odozvu na tlmenie nárazov pri mimoriadne tenkom profile. Prispôsobiteľné vzory skladania umožňujú maximálnu všestrannosť na úplnú ochranu vybavenia fotoaparátu pri maximálnom využití priestoru. K dispozícii je špeciálne odnímateľné polstrované puzdro na notebook, do ktorého sa zmestí až 14-palcový notebook, ktorý je prístupný cez hornú časť a dá sa používať aj samostatne.
Prístup do priestoru na fotoaparát je vymeniteľný z prednej strany za zadnú vďaka jedinečnej konštrukcii, ktorá umožňuje zvoliť si prístup, ktorý vám lepšie vyhovuje: jednoducho vyberte priestor na fotoaparát a puzdro na notebook a v okamihu prejdite zo zadného na predné otváranie, pričom sa zmení aj umiestnenie puzdra na notebook.

Aby boli veci v bezpečí pred vlhkosťou a dažďom, batoh Manfrotto Slim Backpack je vyrobený z vodoodpudivého materiálu.
Pre väčší priestor a pohodlie je kompatibilný aj s puzdrom na smartfón Street Crossbody (predáva sa samostatne).

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Tašky pre kamery