Manfrotto Street Convertible Tote Bag

Manfrotto Street Convertible Tote je multifunkčné riešenie na prenášanie fotoaparátu, notebooku a osobných vecí. Podľa potreby ho rýchlo a jednoducho premeníte na batoh. Ľahko vytiahnite dva skryté ramenné popruhy umiestnené v samostatnom zadnom vrecku a pripnite ich do rukovätí pod batohom. Ramenné popruhy sú polstrované, s nastaviteľnou dĺžkou pre pohodlné…

Viac informácií

137 € s DPH 114.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Manfrotto Street Convertible Tote je multifunkčné riešenie na prenášanie fotoaparátu, notebooku a osobných vecí. Podľa potreby ho rýchlo a jednoducho premeníte na batoh. Ľahko vytiahnite dva skryté ramenné popruhy umiestnené v samostatnom zadnom vrecku a pripnite ich do rukovätí pod batohom. Ramenné popruhy sú polstrované, s nastaviteľnou dĺžkou pre pohodlné nosenie.

Konvertibilná taška Street je ideálna na dochádzanie do práce, cestovanie a každodenné používanie. Táto viacúčelová taška sa otvára zhora zipsom v štýle "doktorskej tašky" a ponúka priestranný hlavný priestor, do ktorého sa vstupuje mimoriadne veľkým otvorom na pohodlné uloženie všetkých osobných vecí. Do polstrovanej priehradky na notebook, ktorá sa nachádza vo vnútri hlavného priestoru, sa bez problémov zmestí až 14-palcový notebook. Do spodnej priehradky so samostatným prístupom a zapínaním na zips sa zmestí menšia bezzrkadlovka so snímačom aps-c a 1 - 2 ďalšie malé objektívy.

Polstrovaná priehradka na fotoaparát je vybavená úplne novým ochranným systémom Manfrotto M-Guard™. Je vyrobený zo špeciálnej peny EVA s vysokou hustotou a poskytuje výnimočnú ochranu pred nárazmi aj pri extrémne malej hrúbke steny. Univerzálne nastaviteľné priehradky umožňujú maximálne využitie priestoru a zároveň dokonale chránia fotografické vybavenie uložené vo vnútri.

Taška je tiež vybavená bočnou rukoväťou pre malý statív na jednej strane a držiakom na fľašu s vodou na druhej strane. Na prednej strane sa nachádza praktické vonkajšie vrecko, vďaka ktorému budete mať potrebné veci vždy po ruke. Dva ramenné popruhy sú navyše v režime batohu doplnené držiakom na smartfón a držiakom na malý statív, aby ste mali svoje kreatívne nástroje vždy pohodlne na dosah.

Manfrotto Street Convertible Tote je vyrobený z vodoodpudivého materiálu, ktorý účinne chráni vybavenie uložené vo vnútri.

Na zväčšenie priestoru a pohodlnejšie používanie možno tašku doplniť aj puzdrom na smartfón Manfrotto Street Crossbody Pouch (predáva sa samostatne).

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Fotobatohy