Manfrotto Pro Light Cinematic Backpack Balance

Manfrotto Pro Light Cinematic Backpack Balance je navrhnutý pre mobilných kameramanov. Je navrhnutý tak, aby sa doň zmestila plne nastavená kamera Ronin M/MX, ako aj digitálna zrkadlovka alebo bezzrkadlovka, objektívy a 17" notebook. Bočné vrecko pojme kameru Ronin a ovládač, zatiaľ čo rozobratá lišta sa uloží do vyhradeného vrecka. Popruh Manfrotto Never-Lose…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -35%
284.63 € 185 € s DPH 154.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 01. 02.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Manfrotto Pro Light Cinematic Backpack Balance je navrhnutý pre mobilných kameramanov. Je navrhnutý tak, aby sa doň zmestila plne nastavená kamera Ronin M/MX, ako aj digitálna zrkadlovka alebo bezzrkadlovka, objektívy a 17" notebook. Bočné vrecko pojme kameru Ronin a ovládač, zatiaľ čo rozobratá lišta sa uloží do vyhradeného vrecka. Popruh Manfrotto Never-Lose umožňuje pripevniť kompaktný statív alebo monopod na vonkajšiu stranu tašky.

Tento kompaktný batoh spĺňa väčšinu požiadaviek na príručnú batožinu v lietadle a je vybavený plne nastaviteľnými zdvíhačmi nákladu, hrudnými popruhmi, ramennými popruhmi a bedrovým pásom pre pohodlné a prispôsobené nosenie. Je tiež vybavený vonkajšími zipsovými a strečovými vreckami na príslušenstvo a fľašu na vodu. Obal proti slnku a dažďu chráni výbavu pred prehriatím a pomáha ju udržať v suchu pri nepriaznivom počasí. Popruh na vozík umožňuje pripevniť batoh na cestovný vozík.

  • Vnútorný systém ochrany fotoaparátu poskytuje dodatočnú ochranu zraniteľného vybavenia v strede batohu a pozostáva z 3D peny absorbujúcej nárazy so štrukturálnou výstužnou doskou obklopenou mäkkou tkaninou s brúsenými vláknami.
  • Popruh Never-Lose batohu zabezpečuje vybranú oporu pre fotoaparát a špeciálne pripojenie udržiava zostavený grip Ronin Grip bezpečne pripevnený.
  • Batoh je vyrobený z vodoodpudivého ripstopového nylonu/polyesteru, s dutými prackami ITW Nexus a kovaním Duraflex, je ľahký a zároveň odolný. Je vybavený vonkajšími vreckami na zips a strečovými vreckami na príslušenstvo a fľašu na vodu.
  • Vyhradené vrecko na notebook uľahčuje vytiahnutie notebooku z ostatného vybavenia na cestách.
  • Zadný popruh na vozík sa upevňuje na batožinu.
Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Tašky ostatné

Hlavné parametre

Dĺžka (vonkajšok)59mm
Šírka (vonkajšok)37mm
Výška (vonkajšok)23mm
ALTERNATÍVY (1)
  • Doprava zdarma

Manfrotto Pro Light Reloader Air-55 carry-on camera roller bag

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 323.14 € 387.77 €