Manfrotto PIXI miI stativ mini, čierny

Statív Manfrotto PIXI je ideálny mini statív pre kompaktné fotoaparáty a videokamery. Statív je veľmi ľahký a kompaktný, ľahko prenosný a ľahko sa používa. Je ideálnym riešením pre fotografov, ktorí hľadajú ľahký, prenosný a ľahko použiteľný podporný systém. Statív Manfrotto PIXI vám pomôže dokonale zachytiť náročné videosekvencie. Výsledkom sú stabilné a…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
25 € 19.18 € s DPH 15.98 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 3 ks
Bratislava 3 ks, Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Statív Manfrotto PIXI je ideálny mini statív pre kompaktné fotoaparáty a videokamery. Statív je veľmi ľahký a kompaktný, ľahko prenosný a ľahko sa používa. Je ideálnym riešením pre fotografov, ktorí hľadajú ľahký, prenosný a ľahko použiteľný podporný systém. Statív Manfrotto PIXI vám pomôže dokonale zachytiť náročné videosekvencie. Výsledkom sú stabilné a plynulé záznamy. Nepotrebujete statívové nohy? Potom je statív Manfrotto PIXI tým pravým na profesionálne vyzerajúce videá, ktoré naozaj vyniknú.

Statív Manfrotto PIXI je ideálny mini statív pre kompaktné fotoaparáty a videokamery. Statív je veľmi ľahký a kompaktný, ľahko prenosný a ľahko sa používa. Je ideálnym riešením pre fotografov, ktorí hľadajú ľahký, prenosný a ľahko použiteľný podporný systém.

Statív Manfrotto PIXI vám pomôže dokonale zachytiť náročné videosekvencie. Výsledkom sú stabilné a plynulé záznamy. Nepotrebujete statívové nohy? Potom je statív Manfrotto PIXI tým pravým na profesionálne vyzerajúce videá, ktoré naozaj vyniknú.

Nový mechanizmus umožňuje polohovať a uzamknúť guľovú hlavu jedným rýchlym a intuitívnym pohybom. Stlačením tlačidla sa guľový kĺb uvoľní. Po uvoľnení tlačidla sa guľa automaticky uzamkne vo zvolenej polohe.

Manfrotto PIXI sa vyznačuje talianskym štýlom a je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a materiálu Adapto pre vysokokvalitnú povrchovú úpravu. Vďaka jeho pevnej konštrukcii máte k dispozícii spoľahlivú základňu pre každú fotografickú situáciu. Má gumené nožičky, ktoré zaručujú stabilnú a protišmykovú základňu na akomkoľvek povrchu.

Vďaka univerzálnemu 1/4"" závitu a vynikajúcej stabilite môžete PIXI používať s rôznymi typmi digitálneho vybavenia s hmotnosťou až do 1 kg."

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Stolné statívy
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

Aputure MC Pro RGB Mini LED panel pre profesionálov

  • Novinka
Amaran COB 60x S je kompaktné a výkonné LED svetlo určené pre profesionálnych kameramanov,
258 €
3-5 dní