Manfrotto Nitrotech N8 head & CF Twin MC legs

Videosystém zahŕňa fluidnú videohlavu NITROTECH N8 (plochá základňa) a statív MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vlákien a stredovým rozperom.

Viac informácií

690.8 € s DPH 575.66 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Videosystém zahŕňa fluidnú videohlavu NITROTECH N8 (plochá základňa) a statív MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vlákien a stredovým rozperom.

Kvapalinová videohlava NITROTECH N8 je vybavená najmodernejšou technológiou pozostávajúcou z dusíkového piestového mechanizmu, ktorý umožňuje nepretržitý systém protiváhy, ktorý umožňuje presné ovládanie kamery a príslušenstva až do hmotnosti 8 kg pri C.O.G. 55 mm.
Funkcia variabilného systému fluidného odporu pri otáčaní aj nakláňaní umožňuje plynulý pohyb bez chvenia. Je tiež vybavený 3/8" spojkou Easy Link vybavenou funkciou proti otáčaniu, ktorá umožňuje montáž externého monitora alebo iného príslušenstva.
Mechanizmus bočného uzamknutia posuvnej upevňovacej dosky umožňuje bezpečné, rýchle a jednoduché upevnenie kamery. Hlava NITROTECH má plochý základný držiak so štandardným 3/8" závitom, ktorý je veľmi univerzálny pre rôzne kombinácie podpery (statív, slider, výložník alebo žeriav).

Hlava sa k statívu pripája vďaka 75 mm polguli.

Videostatív MVTTWINMC s dvojitou nohou z uhlíkových vlákien a stredovým rozperom je statív profesionálnej kvality s dvojstupňovou, mimoriadne tuhou a stabilnou konštrukciou, vďaka ktorej je ideálny na všetky druhy úloh. Ak chcete vytvárať videá alebo filmy na profesionálnej úrovni, tento statív musíte mať. Je vybavený hliníkovou liatou 100 mm miskou a dodáva sa s hliníkovým adaptérom, ktorý mení misku na 75 mm.
Statív má rozperu strednej úrovne s teleskopickými ramenami, ktorá vám pomôže presne nastaviť uhly nôh. Je tiež odnímateľný, čo umožňuje použitie statívu aj v kombinácii so zemným rozperom Manfrotto 165MV, ktorý sa predáva samostatne.
Zámky nôh sú bezpečné a spoľahlivé a na pevné uzemnenie sú k dispozícii dvojité špicaté nohy s gumovými preložkami.
Na dosiahnutie maximálnej všestrannosti možno statív používať s rôznymi bábkami (114MV a 181B).
Vďaka kombinácii robustnej konštrukcie a možností kompatibility má tento statív rozhodne všetko.

Systém sa dodáva s vlastnou polstrovanou prepravnou taškou.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívy

Hlavné parametre

TypFluidná hlava
Priemer misky (mm)75
Typ rozperyStredná
Zatížení8kg
Nosnosť8kg