Manfrotto 290 Xtra Alu 3-Section Tripod Kit

Dokonalá súprava statívu a hlavy pre začínajúcich kameramanov. Intuitívnou súpravou statívu 290 Xtra Alu s tromi sekciami a súpravou tekutej hlavy 128RC jednoducho nemôžete urobiť…

Viac informácií

210.96 € 210 € s DPH 175 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 07. 12.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Kód tovaru:
MK290XTA3-2W
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Dokonalá súprava statívu a hlavy pre začínajúcich kameramanov. Intuitívnou súpravou statívu 290 Xtra Alu s tromi sekciami a súpravou tekutej hlavy 128RC jednoducho nemôžete urobiť chybu. Všetko potrebné nájdete v jednom úhľadnom, kompaktnom a ľahko prenosnom balení v prenosnej taške. Táto súprava je "povinnou výbavou" pre každého fotografa, ktorý hľadá produkt, ktorý obstojí v akejkoľvek časovej tiesni.

Medzi výnimočné konštrukčné prvky patrí trojdielny statív s hliníkovými trubkovými nohami. Vďaka tomu sú odolné a dostatočne ľahké na to, aby sa dali bez problémov prenášať. Vrchný odliatok je vysoko výkonný a pevný, takže sa môžete spoľahnúť, že bude fungovať aj pod tlakom. Hliníkové páčky na zaistenie nôh sú nastaviteľné. Môžete tak zabrániť opotrebovaniu a zároveň sa spoľahnúť na ich pevnosť.

Tento superchytrý statív má k dispozícii 4 uhlové polohy pre dokonalý záber. Stredový stĺpik navyše predlžuje výšku podľa vašich potrieb.

Táto inovatívna súprava statívovej hlavy by nebola kompletná bez hlavy fotoaparátu. Ľahká fluidná hlava umožňuje jednoduchý prechod z jedného uhla do druhého. Na zvýšenie bezpečnosti je tu rýchloupínacia doska, ktorá udrží váš výstroj uzamknutý a úplne bezpečný. Polohu naklonenia môžete ľahko uzamknúť a po uvoľnení plynule prejsť z jednej polohy do druhej. Okrem toho táto inteligentná fotografická hlava unesie až 4 kg.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívové hlavy

Hlavné parametre

MateriálHliník
Nosnosť4
Priemer misky (mm)Flat
PRÍSLUŠENSTVO (4)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

  • Novinka

Feelworld TP10 tablet teleprompter

Na ceste > 5 ks
bez DPH 122.68 € 147.22 €

Feelworld TP13A Wide Angle Teleprompter

Na ceste > 5 ks
bez DPH 119.59 € 143.51 €

Feelworld TP13 Wide Angle Teleprompter

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 119.59 € 143.51 €