Lilliput TK1330-NP/C/T 13,3" LCD monitor s kapacitnou dotykovou obrazovkou
TK1330-NP/C/T 13,3" LCD monitor s kapacitnou dotykovou obrazovkou od spoločnosti LILLIPUT je 13,3" širokouhlý monitor s natívnym panelom LCD s rozlíšením 1920 x 1080 a vstupmi HDMI, VGA a kompozitným. Má presnú kvalitu obrazu a lepšie rozlíšenie, čo vám umožňuje vytvárať zobrazovacie systémy a zariadenia na predajných miestach. Viacdotykový kapacitný panel…
Viac informácií
Dostupnosť
Dostupné k prevzatiu: 20. 05.
Centrálny sklad 1 ks
Budapest 1 ks
Kód tovaru:
TK1330-NP/C/T
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu
Popis produktu
TK1330-NP/C/T 13,3" LCD monitor s kapacitnou dotykovou obrazovkou od spoločnosti LILLIPUT je 13,3" širokouhlý monitor s natívnym panelom LCD s rozlíšením 1920 x 1080 a vstupmi HDMI, VGA a kompozitným. Má presnú kvalitu obrazu a lepšie rozlíšenie, čo vám umožňuje vytvárať zobrazovacie systémy a zariadenia na predajných miestach. Viacdotykový kapacitný panel využíva rovnakú technológiu ako moderné inteligentné telefóny, čo vám poskytuje nekonečné možnosti integrácie do pracovného procesu.
Funkcie
  • 13.3" monitor HDMI s rozlíšením Full HD a kapacitnou dotykovou funkciou
  • vysoké rozlíšenie 1920 × 1080, pomer strán: 4:3,
  • Dotykový panel: 10-bodový kapacitný dotykový displej,
  • Vysoký kontrast: 1500:1, vysoký jas: 300 cd/m²,
  • Pozorovací uhol: 170° / 170° (V/V),
  • HDMI, VGA, DVI a A/V vstupy,
  • Kovový dizajn krytu,
  • Integrovaný držiak na jednoduchú inštaláciu,
  • Metódy montáže VESA a pevný držiak.
Obsah
  • Kábel HDMI A/A
  • Kábel VGA
  • 12 V DC adaptér