Libec SP-1B Floor Spreader for NX Series

Ľahká spodná vzpera pre statívy Libec série NX.

Viac informácií

118.8 € s DPH 99 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
SP-1B
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Ľahká spodná vzpera pre statívy Libec série NX.

Rad všestranných, ľahkých statívov Libec NX pre videokamery a digitálne zrkadlovky/DSLM fotoaparáty bez kompromisov vo funkciách a kvalite vyhotovenia. V strede je ľahký dvojsegmentový statív "RT20C" z uhlíkového kompozitu s možnosťou inštalácie stredných ("MC") aj spodných ("C") dištančných podložiek a fluidných videohláv NH10 (nosnosť 4 kg; súpravy "NX-100") alebo NH30 (10 kg; súpravy "NX-300")

NX-100 vs. NX-300
Súpravy NX-100C/MC sú vhodné pre malé fotoaparáty a digitálne zrkadlovky/DSLM s možnosťou dokonalého nastavenia protiváhy a plynulého otáčania/nakláňania aj pre veľmi ľahké bezzrkadlovky. Súpravy NX-300C/MC sú určené pre zostavy fotoaparátov s hmotnosťou od 2,5 do 10 kg, t. j. pre kompletné zostavy menších fotoaparátov, stredne veľkých ručných fotoaparátov až po profesionálne digitálne filmové kamery.

Najľahší video statív
Varianty NX-100MC/NX-300MC so stredným rozpätím vážia len 3,8 kg, čím sa radia medzi najľahšie profesionálne statívy na natáčanie videa. Vďaka inováciám v oblasti materiálov a konštrukcie výrobca neznížil pevnosť celej zostavy ani presnosť a plynulosť pohybov kamery. Protiváhu možno nastaviť v piatich stupňoch vrátane. "voľný" režim na rýchlu konfiguráciu. Vysokokvalitné silikónové mazivo zabezpečuje plynulú prevádzku v teplotnom rozsahu -40˚ - +60˚ C.

Uhlíková konštrukcia
Použitím uhlíkového kompozitného materiálu a rozšírení v hornom segmente sa dosiahla vysoká pevnosť a nosnosť statívu. K dispozícii sú aj nové, ľahké komponenty FP-1B (nohy) a SP-1B (spodná vzpera), ktoré sú ľahšie ako predtým dostupné modely FP-2B a SP-2B.

Tekutá hlava
...je dvojitý, kompatibilný so 75 mm guľovým aj plochým držiakom, a preto je použiteľný s rôznymi inými statívmi, posuvníkmi, jazdami atď. Na bočnej strane základne má závity 1/4 a 3/8" na pripevnenie napríklad montážneho ramena, monitora alebo svetlometu. Páčka bzučiaka môže byť pripevnená na oboch stranách. Posuvná rýchloupínacia doštička je kompatibilná aj s monopodom TH-M, stabilizátorom TH-G3 a ďalším príslušenstvom. Vodováha s LED podsvietením je štandardom...

Parametre

Parametre

Výrobca: Libec
Kategória: Statívy - príslušenstvo
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Statívy / Slidery / Gimbaly

  • Doprava zdarma

Libec NX-300MC Tripod wMid-Level Spreader

Skladom 2 ks
bez DPH 1 156 € 1 387.2 €
  • Doprava zdarma

Libec NX-100MC Tripod wMid-Level Spreader

Skladom 2 ks
bez DPH 810 € 972 €
  • Doprava zdarma

Libec RT20C Carbon Fiber Tripod

7-14 dní
bez DPH 470 € 564 €