Arenti Laxihub W1

Vynikajúcu kameru so 100 % bezdrôtovým pripojením plug & play poháňajú výkonné dobíjacie batérie (celkovo 6700 mAh). Špičková kvalita obrazu, výkon a inteligencia spĺňajú potreby vonkajšieho použitia aj v nepriaznivom počasí.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -45% končí za: 13d: 09h: 08m
71.88 € 39.68 € s DPH 33.07 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 19. 06.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vynikajúcu kameru so 100 % bezdrôtovým pripojením plug & play poháňajú výkonné dobíjacie batérie (celkovo 6700 mAh). Špičková kvalita obrazu, výkon a inteligencia spĺňajú potreby vonkajšieho použitia aj v nepriaznivom počasí.

Najlepšia 100 % bezdrôtová vonkajšia kamera je napájaná výkonnými dobíjacími batériami (spolu 6700 mAh). Používateľovi umožňuje bezproblémové a bezproblémové umiestnenie kdekoľvek bez akýchkoľvek ťažkostí s káblami. Vysokokvalitný obraz, výkon a inteligencia spĺňajú potreby vonkajšieho použitia aj v nepriaznivom počasí.

Battery Camera W1 Banner

rozlíšenie 1080P Full HD so širokouhlým záberom 145°

Bezdrôtová bezpečnostná kamera je vybavená kamerou s rozlíšením 1080P HD, ktorá vám poskytuje jasné a ostré záznamy, ktoré môžete sledovať na diaľku v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie. Kamera Laxihub W1 by mohla vidieť aj zákutia mimo dohľadu vďaka širokému uhlu záberu 145°. Je ideálnou možnosťou na ochranu vášho domu a dvorov vo dne aj v noci.

Laxihub Outdoor camera Day visionLaxihub outdoor camera night vision
W1 Battery Camera 6700mah

Menej starostí s dlhšou výdržou batérie

Laxihub W1 je vybavený vstavanou dobíjateľnou lítiovou batériou s kapacitou 6700 mAh. Doba prevádzky je približne 3-6 mesiacov (Bude sa líšiť v závislosti od prostredia a počtu prebudení).

Počúvajte a hovorte

Laxihub W1 battery camera 2-way audio

Funkcia obojsmerného zvuku vám umožňuje nielen sledovať, ale aj hovoriť prostredníctvom batériovej kamery. To možno vykonať prostredníctvom aplikácie Arenti, čo vám umožní komunikovať s potenciálnymi narušiteľmi alebo návštevníkmi pri vstupe do vášho objektu. Do skupinového zdieľania v aplikácii telefónu na zabezpečenie domácnosti môžete pridať členov svojej rodiny.

Battery camera W1 Motion Detection

Zamerajte sa na to, čo je najdôležitejšie

Nastavenie tejto bezdrôtovej vonkajšej bezpečnostnej kamery napájanej batériou trvá menej ako 5 minút bez toho, aby ste museli používať zložité nástroje. Kamera W1 je vybavená citlivým digitálnym snímačom pohybu PIR a algoritmom detekcie pohybu človeka s umelou inteligenciou, vďaka čomu znižuje počet falošných detekcií spôsobených hmyzom alebo malými zvieratami a umožňuje vám sústrediť sa len na to, čo je dôležité.

Práca so solárnym panelom

Solárny panel dokáže absorbovať slnečné svetlo a výstupný výkon 5 W dokáže zabezpečiť nepretržité napájanie kamery z batérie. Vďaka panelu sa nemusíte obávať o životnosť batérie a potenciálne bezpečnostné riziká po vybratí kamery. (voliteľné)

laxihub W1 solar panel

Konštrukcia do každého počasia

Laxihub W1 battery camera storage

Kamera Laxihub W1 má stupeň krytia IP65. To znamená, že je prachotesný, vodotesný a navrhnutý tak, aby fungoval v najextrémnejších podmienkach alebo teplotách od -20 °C do 50 °C.

Viacero možností skladovania

Laxihub W1 ponúka flexibilné a bezpečné možnosti ukladania vašich záznamov. Má zabudovaný slot na kartu MicroSD s kapacitou až 128 GB, ktorý vám umožní ukladať záznamy a pristupovať k nim lokálne. Okrem toho sa môžete rozhodnúť aj pre ukladanie záznamov do služby Arenti Cloud, ktorá poskytuje dodatočné zálohovanie a chráni vaše súkromie.Parametre

Parametre

Výrobca: Arenti
Kategória: Security kamery
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

Reolink Solárny panel biely

 • -12 %
Bezpečnostné inštalačné kamery Reolink možno napájať aj pomocou tohto voliteľného
39.6 €
Skladom > 5 ks
 • Pozrieť všetko
 • Arenti Laxihub W1

  • -45 %
  • Top produkt
  ŠPECIÁLNA AKCIA: -45% končí za: 13d: 09h: 08m
  Vynikajúcu kameru so 100 % bezdrôtovým pripojením plug & play poháňajú výkonné
  39.68 €
  Na odoslanie > 5 ks