Arenti Laxihub O2 3MP Outdoor Camera

Laxihub O2 je vysoko výkonná bezpečnostná kamera, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala 7/24 ochranu vášho domova. Vďaka mimoriadne ostrému 2K videu a možnosti jasného nočného videnia dokáže odhaliť ľudskú aktivitu a prijať aktívne opatrenia na ochranu vášho majetku. Kompaktná a voči poveternostným vplyvom odolná vonkajšia guľová kamera je skvelou voľbou…

Viac informácií

45 € s DPH 37.5 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 2 ks
Bratislava 2 ks, Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Laxihub O2 je vysoko výkonná bezpečnostná kamera, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala 7/24 ochranu vášho domova. Vďaka mimoriadne ostrému 2K videu a možnosti jasného nočného videnia dokáže odhaliť ľudskú aktivitu a prijať aktívne opatrenia na ochranu vášho majetku. Kompaktná a voči poveternostným vplyvom odolná vonkajšia guľová kamera je skvelou voľbou na vonkajšie zabezpečenie domu.

  • Jedinečný a kompaktný dizajn
  • 3MP/2K so 110° širokouhlým objektívom
  • Nočná viditeľnosť do 10 m
  • Detekcia pohybu s umelou inteligenciou
  • Zóna detekcie pohybu
  • Obojsmerný zvuk (poloduplexný)
  • Podpora Web-RTC
  • Odolnosť voči poveternostným vplyvom IP65, vhodná pre všetky ročné obdobia
  • Podpora SD a cloudového úložiska

 

Laxihub-3MP-2K-Wi-Fi-Outdoor-Camera-IR-Night-Vision-Bullet-Security-Camara-Banner

Jasné zachytenie každého okamihu

Vonkajšia kamera sa pripája pomocou 2,4G WiFi a zaznamenáva jasné živé streamované videá vo vysokom rozlíšení 2K/3MP. Vďaka jasnému nočnému videniu môžete vidieť svoj sladký domov vo dne aj v noci prostredníctvom aplikácie Arenti alebo počítačového webového portálu.

Laxihub 3MP outdoor camera O2 2K resolution

Laxihub 3MP Outdoor camera Motion detection

Algoritmus AI pre upozornenia, na ktorých záleží

Kamera Laxihub O2 je vybavená pokročilým algoritmom AI, ktorý dokáže rozlišovať medzi ľuďmi a inými pohybujúcimi sa objektmi, ako sú listy a hmyz, čo jej umožňuje posielať relevantnejšie upozornenia a znižuje počet zbytočných upozornení. Táto funkcia vám umožňuje dostávať upozornenia, ktoré sú pre vás dôležité, a zároveň odfiltrovať nepodstatné informácie.

Zóna detekcie pohybu

Používatelia môžu v aplikácii nastaviť konkrétne zóny upozornení. Keď sa v určenej zóne zistí pohyb, kamera nahrá video a odošle používateľovi upozornenie. To umožňuje používateľovi zamerať pozornosť kamery na konkrétne oblasti záujmu a minimalizovať falošné upozornenia spôsobené pohybom v pozadí alebo iným hlukom.

P2 Cusstomiable Detection Areas

Vysokokvalitný obojsmerný zvuk

Zabudovaný mimoriadne citlivý mikrofón a reproduktor s potlačením šumu, vďaka ktorým môžete vidieť, počuť a hovoriť s návštevníkom a svojimi blízkymi kedykoľvek a kdekoľvek.

Vodotesnosť IP65 , vhodné pre všetky ročné obdobia

Vďaka dobre skonštruovanému telu kamery Laxihub O2 s krytím IP65 môže kamera uchovávať záznamy celé roky bez ohľadu na dážď, blesky, zahmlievanie alebo sneženie. Pracovná teplota -20 °C až 50 °C.

Laxihub 3MP Bullet camera IP65

Podpora systému Smart Home

 

Možnosti miestnej karty SD a cloudového úložiska

Svoje nahrané videá môžete zabezpečiť na miestnej karte MicroSD s kapacitou až 128 GB alebo si predplatiť službu Arenti Cloud na plne šifrované cloudové úložisko. Úložisko Cloud poskytujeme na 3-mesačnú bezplatnú skúšobnú verziu bez ďalších poplatkov.

laxihub 3MP Outdoor bullet camera SD card

Laxihub Outdoor Camera cloud storage
 

OBSAH BALENIA


Vonkajšia kamera x 1
Kábel USB x 1
Sieťový adaptér x 1
Používateľská príručka x 1
Montážne skrutky x 3
Kolík x 1


ŠPECIFIKÁCIE
Parametre

Parametre

Výrobca: Arenti
Kategória: Security IP kamery