3 kusy ochranného skla pre displej fotoaparátu – kompatibilné s modelmi Olympus TG-7, TG-6, TG-5, TG-4. Súčasťou balenia je aj čistiaca utierka.
3 kusy ochranného skla pre displej fotoaparátu – kompatibilné s modelmi Olympus TG-7, TG-6, TG-5, TG-4. Súčasťou balenia je aj čistiaca utierka.
Tieto ochranné fólie sú špeciálne navrhnuté pre fotoaparáty Olympus TG-7, TG-6, TG-5 a TG-4. Balenie obsahuje 3× ochranné sklo pre displej a 3× kryt pre posuvník pre presnú inštaláciu bez vzduchových bublín.
Vyrobené z vysoko kvalitného tvrdeného skla 9H, ktoré poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu a prepichnutiu ostrými predmetmi – spoľahlivo chráni displej vášho fotoaparátu.
S 99,99 % HD priehľadnosťou ochranné sklo zachováva pôvodnú kvalitu obrazu. Hydrofóbna vrstva odpudzuje odtlačky prstov a zabezpečuje, že displej zostáva citlivý na dotyk.
S ultratenkou hrúbkou 0,33 mm je sklo takmer neviditeľné a neovplyvňuje jasnosť obrazu ani citlivosť na dotyk.
Samolepiaci dizajn umožňuje jednoduchú aplikáciu bez bubliniek, takže ochrannú fóliu na displej môže nainštalovať každý bez námahy.
| Výrobca: | K&F Concept |
| Kategória: | Prislušenstvo pre monitory |