K&F Wireless WiFi microscope, handheld USB HD inspection camera, 50x-1000x magnification, with folda

Bezdrôtový mikroskop WiFi, ručná inšpekčná kamera USB HD, zväčšenie 50x-1000x, so skladacím stojanom, kompatibilný s počítačmi iPhone, iPad, Android, Mac, Windows

Viac informácií

39.26 € s DPH 32.72 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Bezdrôtový mikroskop WiFi, ručná inšpekčná kamera USB HD, zväčšenie 50x-1000x, so skladacím stojanom, kompatibilný s počítačmi iPhone, iPad, Android, Mac, Windows

* Displej HD: 2 megapixely HD, skutočné HD video 1920*1080P a 2 MP zobrazenie obrazu, bezdrôtový vysokorýchlostný prenos, žiadne oneskorenie obrazu počas používania. zväčšenie 50x - 1000x, zabudovaných 8 LED, viacpolohové nastavenie jasu na ľubovoľné ovládanie svetla a tmy, ktoré poskytuje neuveriteľný jas zobrazenia detailov pri plnom osvetlení.
* Fotografovanie alebo nahrávanie videa jedným dotykom: Jedným dotykom môžete prostredníctvom aplikácie APP zhotoviť fotografie alebo videá svojich pozorovaní s prenosným mikroskopom a uložiť ich do telefónu. Prípadne možno priamo cez APP nastaviť zväčšenie, čo je veľmi pohodlné.
* Nový skladací stojan: Modernizovaný skladací stojan, nastaviteľný pod viacerými uhlami, protišmyková konštrukcia bajonetu tela, ľahší a prenosnejší a pevnejší. Zabudovaná dobíjacia batéria s kapacitou 700 mAh, po úplnom nabití vydrží približne 3 hodiny. Mikroskop má odnímateľnú základňu a vreckový dizajn uľahčuje jeho prenášanie, je to veľmi užitočný a zábavný nástroj na nosenie v prírode.
* Pripojenie WIFI a USB: tento bezdrôtový ručný digitálny mikroskop sa pripája nielen k vášmu iPhonu, iPadu, telefónu a tabletu so systémom Android prostredníctvom funkcie wifi, ale aj k počítaču pre väčšie zorné pole prostredníctvom dátového kábla USB, ktorý možno na požiadanie prepnúť pre väčšie pohodlie a šikovnosť.
* Zaujímavý nástroj: Tento elektrónový mikroskop je skôr lupa s pevným zaostrením, nie tradičný mikroskop, nie je určený pre profesionálnych serióznych biológov! Určite zábavný nástroj pre rodičov, dospelých, učiteľov, študentov, deti, zberateľov, testerov, opravárov elektroniky a zvedavcov, ktorí sa zaujímajú o skúmanie trichómov vlasovej pokožky a mikroskopického sveta.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Mikroskopy