K&F WIFI solar security camera System solar camera PIR human sensor + 2-Way Audio

WIFI solárna bezpečnostná kamera Systém solárnej kamery PIR senzor pre ľudí + 2-cestný zvuk Zabudovaná batéria 9600mAh AI detekcia ľudí 2K infračervené nočné videnie 8m/26ft biela

Viac informácií

141.81 € s DPH 118.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 09.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

WIFI solárna bezpečnostná kamera Systém solárnej kamery PIR senzor pre ľudí + 2-cestný zvuk Zabudovaná batéria 9600mAh AI detekcia ľudí 2K infračervené nočné videnie 8m/26ft biela

* 【2K HD, jasne vidíte každý detail】2K HD rozlíšenie, plnofarebné nočné videnie až do 8 metrov, dokáže zachytiť viac detailov, hlava sa otáča o 355° horizontálne a 120° vertikálne, panoramatický dohľad bez mŕtvych miest.
* 【Solárne napájanie a rýchla inštalácia】nie je potrebné klásť káble, výrobok môžete rýchlo nainštalovať na viacerých miestach vonku, solárna energia a batérie budú naďalej zabezpečovať napájanie výrobku, nemusíte sa obávať výpadkov prúdu, veľmi pohodlné! Najlepšia voľba na úsporu času! Pripojte sa k aplikácii "K&F Cam" APP prostredníctvom wifi, môžete monitorovať a ovládať na diaľku.
* 【Detekcia pohybu PIR a zvukový a svetelný alarm】vylepšená vysokocitlivá PIR v kombinácii s algoritmom AI, presná identifikácia pohybujúcich sa objektov, rýchle zasielanie správ, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vám neuniknú kľúčové informácie, nočné rozpoznanie vniknutia cudzích osôb, výrobok môže aktívne otvoriť zvukový a svetelný alarm, aby zahnal narušiteľa, a ochrániť tak bezpečnosť vášho majetku.
* 【Jednoduché ukladanie a zdieľanie】Výrobok môžete zdieľať s rodinou, obraz si môže súčasne prezerať až 5 ľudí. Bez ďalších nákladov vložte kartu SD, aby ste dosiahli ukladanie videa (až 128 G); môžete si tiež vybrať predplatenie služby šifrovaného cloudového úložiska na ukladanie videa, získate 7 dní bezplatnej služby cloudového úložiska.
* 【 Bezpečnosť a bezrizikovosť】Vodotesnosť stupňa IP66, žiadny strach z vetra a dažďa, vysokej teploty alebo chladu, ochrana vášho domova za každého počasia, patentované výrobky, jemná kvalita, v súlade s požiadavkami na certifikáciu FCC, CE, ROSH, TELEC, PSE a inými.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Security kamery