K&F SNDWAY golf rangefinder, fast focus flagpole lock, support 6 times magnification

Golfový diaľkomer SNDWAY, rýchly zámok stožiara, podpora 6-násobného zväčšenia, presnosť ±1 meter, meracia vzdialenosť 1000 metrov

Viac informácií

114.53 € s DPH 95.45 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Golfový diaľkomer SNDWAY, rýchly zámok stožiara, podpora 6-násobného zväčšenia, presnosť ±1 meter, meracia vzdialenosť 1000 metrov

* 【Vzdialenosť 1000 yardov a vysoká presnosť】Golfový diaľkomer meria od 3 do 1000 yardov s vysokou presnosťou +/- 1 m, rýchlosťou merania <0,5s/čas a presne meria prekrývajúce sa predmety a nepretržité čítanie vzdialenosti , ideálne na meranie golfových vlajok, nebezpečenstiev a zalesnených oblastí.
* 【Presné zamykanie svahu a vlajky】V režime kompenzácie svahu používajte vzdialenosť a uhol na generovanie presných výpočtov a pomôžte vám urobiť správne rozhodnutie, čím získate skutočnú vzdialenosť medzi vami a cieľom. Vďaka technológii uzamknutia vlajky a pulznej vibrácii vyšle krátky vibračný impulz na potvrdenie, že ste uzamkli cieľ.
* 【Jasný a široký výhľad】 Vysokokvalitná optika s plne viacvrstvovou vrstvou dokáže znížiť vnútorné svetelné straty a oslnenie, čím zabezpečuje rovnomerný prenos svetla. Digitálny displej LCD a displej s ikonami vám poskytuje jasnejší a zreteľnejší obraz aj pri slabom osvetlení. 6x lupa a dioptria nastaviteľná v rozsahu ±6° na presné zameranie cieľa.
* 【Nabíjateľný a nabíjací port USB-C】Golfový diaľkomer je vybavený nabíjateľnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 750 mAh s nabíjacím portom USB-C, ktorá po úplnom nabití dokáže merať 20 000-krát bez ďalších nákladov na batériu, je odolnejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu ako tradičné nenabíjateľné batérie CR2 .

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Ďalekohľad