K&F K&F Concept Metal Mini Phone Camera Tripod, 1/4" Screw Table Stand, 2-Level Height Adjustment

K&F Concept Kovový mini statív pre fotoaparát s telefónom, 1/4" skrutkový stolový stojan, 2-úrovňové nastavenie výšky - zaťaženie do 20 kg, MS06. Robustný a stabilný:Statív je vyrobený z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje jeho pevnosť a nízku hmotnosť. Poskytuje stabilnú oporu pre váš fotoaparát, mobilný telefón a stabilizátor, aby sa…

Viac informácií

18.8 € s DPH 15.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Kovový mini statív pre fotoaparát s telefónom, 1/4" skrutkový stolový stojan, 2-úrovňové nastavenie výšky - zaťaženie do 20 kg, MS06. Robustný a stabilný:Statív je vyrobený z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje jeho pevnosť a nízku hmotnosť. Poskytuje stabilnú oporu pre váš fotoaparát, mobilný telefón a stabilizátor, aby sa zabránilo prípadnému chveniu a otrasom počas snímania.

  • * Robustný a stabilný:Statív je vyrobený z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje jeho pevnosť a nízku hmotnosť. Poskytuje stabilnú oporu pre váš fotoaparát, mobilný telefón a stabilizátor, aby sa zabránilo prípadnému chveniu a otrasom počas snímania.
  • * dvojúrovňové nastavenie výšky:Jedinečná dvojúrovňová konštrukcia s maximálnou výškou 105 mm/4,1 palca vám umožňuje jednoducho nastaviť výšku statívu podľa rôznych potrieb pri fotografovaní.
  • * Ľahký a prenosný: So zatvorenými rozmermi 130 mm/5,1 palca a hmotnosťou len 169 g sa ľahko skladuje, statív sa dá ľahko zložiť a uložiť, je vhodný na prenášanie a skladovanie, vhodný na cestovanie a fotografovanie v prírode.
  • * Široká kompatibilita: Vrchná časť statívu má rozhranie 1/4 palca, podporuje nosnosť 20 kg, je vhodný na snímanie a podporu fotoaparátov, mobilných telefónov, výplňového svetla, stabilizátorov a iných zariadení.
  • * Protišmyková podložka: Spodná časť statívu je vybavená protišmykovými silikónovými podložkami pre stabilnejšiu oporu.
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Stolné statívy