K&F E224A3+BH-18 BLACK

Flexibilný statív od spoločnosti K&F Concept ponúka všestrannú funkčnosť, plynulo prechádza medzi statívom, stolným stojanom a selfie tyčou, aby vyhovel rôznym fotografickým potrebám, či už cestujete, natáčate vlogy, streamujete naživo a podobne. Jeho jedinečná excentrická trubicová konštrukcia zaručuje rýchle a bezproblémové nastavenie, vďaka čomu sa…

Viac informácií

67.91 € s DPH 56.59 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Flexibilný statív od spoločnosti K&F Concept ponúka všestrannú funkčnosť, plynulo prechádza medzi statívom, stolným stojanom a selfie tyčou, aby vyhovel rôznym fotografickým potrebám, či už cestujete, natáčate vlogy, streamujete naživo a podobne. Jeho jedinečná excentrická trubicová konštrukcia zaručuje rýchle a bezproblémové nastavenie, vďaka čomu sa môžete sústrediť na fotografovanie a nestrácať čas. Tento statív je vysoko prenosný na cesty, má 4-sekčnú nastaviteľnú trubicu s dĺžkou od 36 cm/14,1'' do 170 cm/66,9'' a kompaktnú zloženú dĺžku len 30 cm/11,8'', pričom váži len 0,88 kg/1,94 kg. Môže sa pochváliť skvelou kompatibilitou, pretože je vybavená štandardným 1/4" závitom vhodným pre väčšinu rýchloupínacích doštičiek Arca-Swiss a 1/4" skrutkou pre rôzne zariadenia vrátane fotoaparátov, digitálnych zrkadloviek, projektorov, teleskopov a dokonca aj mobilných telefónov na selfie, živé vysielanie a časozberné snímanie. Vďaka robustnej nosnosti 4 kg/8,8 kg a hladkej konštrukcii bez olejového tlmenia uľahčuje presné otáčanie fotoaparátu, zatiaľ čo 360-stupňová horizontálna stupnica na základni zlepšuje panoramatické fotografie a prináša pôsobivé výsledky, ktoré konkurujú ultraširokouhlým objektívom.

  • * 【Flexibilný statív】Môžete prepínať medzi statívom, stolným stojanom a selfie tyčou. Čo je veľmi pohodlné a spĺňa potreby mnohých rôznych fotografických funkčných scenárov, ako je cestovanie, natáčanie vlogov, živé vysielanie atď.
  • * 【Eccentric Tube Design】Používa excentrickú konštrukciu, ktorá umožňuje rýchle otváranie a zatváranie. Veľmi ľahko sa používa, šetrí čas a vy sa môžete viac sústrediť na vychutnávanie si natáčania.
  • * 【Super prenosný na cesty】4 sekcie trubice dokážu nastaviť pracovnú výšku statívu z 36 cm/14,1'' na 170 cm/66,9'' v priebehu niekoľkých sekúnd; zložený má dĺžku len 30 cm/11,8'' a váži len 0,88 kg/1,94 kg, je ideálny na fotografovanie v interiéri/ exteriéri.
  • * 【Ďalšia kompatibilita】Tento statív so štandardným 1/4" závitom, ktorý možno použiť na väčšinu rýchloupínacích doštičiek Arca-Swiss; 1/4" skrutka je vhodná pre väčšinu fotoaparátov, digitálnych zrkadloviek, projektorov a teleskopov atď; pomocou klipu na mobilný telefón a diaľkovej spúšte môžete používať aj mobilný telefón na cestovné selfie, živé vysielanie a časozberné snímanie.
  • * 【Bezpečné ložisko】Statív poskytuje bezpečnú nosnosť 4KG/8,8 lbs; konštrukcia bez olejového tlmenia, takže fotoaparát sa môže plynulo a presne otáčať. Horizontálna 360-stupňová stupnica v spodnej časti uľahčuje zhotovovanie panoramatických fotografií, čím vytvára výraznejšie výsledky ako ultraširokouhlé objektívy.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Statívy