K&F Concept sada 4 magnetických filtrov pre DJI Osmo Pocket 3 , ND a polarizačné filtre pre DJI Osmo Pocket

Táto najnovšia sada hybridných filtrov NDPL od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3. Každý filter má funkcie redukcie svetla aj polarizačného filtra. Dokáže nielen kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda,…

Viac informácií

44 € s DPH 36.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks - 26.07.2024
Popis produktu

Popis produktu

Táto najnovšia sada hybridných filtrov NDPL od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3. Každý filter má funkcie redukcie svetla aj polarizačného filtra. Dokáže nielen kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda, sklo atď. a prispieva k zvýšeniu kontrastu a sýtosti modrej oblohy a bielych oblakov.

  • * 【Osmo Pocket 3 ND/PL filter】Táto najnovšia sada hybridných NDPL filtrov od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3.
  • * 【Hybridný ND&PL filter 2 v 1】Každý filter má funkcie redukcie svetla aj polarizačného filtra. Dokáže nielen regulovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda, sklo atď. a prispieva k zvýšeniu kontrastu a sýtosti modrej oblohy a bielych oblakov.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky optického skla】Každý ND filter je vyrobený z prvotriedneho optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, čo zaručuje obnovenie skutočnej farby obrazu. Na oboch stranách optického skla bola použitá viacvrstvová povrchová úprava proti poškriabaniu, ktorá pomáha odpudzovať vodu, prach a mastnotu. Ľahko sa čistí a udržiava a chráni objektív kamery Osmo Pocket 3 po celom obvode.
  • * 【Magnetický dizajn na rýchlu výmenu】Vďaka magnetickému dizajnu K&F Concept Quick Swap možno ND filtre rýchlo a hladko nasadiť na objektív akčnej kamery. Keďže je každý filter ultratenký a ľahký, pri nasadení neovplyvňuje gimbal.
  • * 【Balenie obsahuje】1x sadu NDPL filtrov pre DJI Osmo Pocket 3 (ND8/PL+ND16/PL+ND32/PL+ND64/PL), 1x ochranný kryt obrazovky pre DJI Osmo Pocket 3
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraND+PL
BajonetDJI Osmo Pocket 3
Formát filtraDJI Osmo Pocket 3