DJI Mini 4 Pro CPL Filter with Single-sided Anti-reflection Green Film

K&F CPL filter pre DJI Mini 4 Pro, jedna strana potiahnutá zelenou antireflexnou fóliou, vodotesný a odolný proti poškriabaniu. Polarizačný filter pre DJI Mini 4 Pro eliminuje nežiaduce odlesky od nekovových reflexných povrchov pri snímaní v exteriéri a znižuje oslnenie. Zvyšuje intenzitu modrej farby oblohy. Filter K&F Concept DJI CPL je vyrobený…

Viac informácií

22 € s DPH 18.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F CPL filter pre DJI Mini 4 Pro, jedna strana potiahnutá zelenou antireflexnou fóliou, vodotesný a odolný proti poškriabaniu. Polarizačný filter pre DJI Mini 4 Pro eliminuje nežiaduce odlesky od nekovových reflexných povrchov pri snímaní v exteriéri a znižuje oslnenie. Zvyšuje intenzitu modrej farby oblohy. Filter K&F Concept DJI CPL je vyrobený z vysokokvalitného AGC skla s 28 vrstvami nanopovlaku na zníženie odrazov, je vodotesný, odolný proti poškriabaniu, hubám a olejom, aby zabezpečil snímky s vysokým rozlíšením.

  • * 【Kompatibilný s DJI Mini 4 Pro】K&F Concept DJI CPL Filter je špeciálne navrhnutý pre DJI Mini 4 Pro.
  • * 【Funkcia CPL filtra】 Polarizačný filter DJI Mini 4 Pro eliminuje nežiaduce odlesky od nekovových reflexných povrchov pri snímaní v exteriéri a znižuje oslnenie. Zvyšuje intenzitu modrej farby oblohy.
  • * 【Viacnásobná povrchová úprava】K&F Concept DJI CPL Filter je vyrobený z vysokokvalitného AGC skla s 28 vrstvami nanopovrchu na zníženie odrazov, je odolný voči vode, poškriabaniu, hubám a olejom, aby zabezpečil snímky s vysokým rozlíšením.
  • * 【Minimalizácia odrazov】Povrch filtra CPL je natretý čiernou farbou, aby sa minimalizovali odrazy a znížil vplyv na obraz.
  • * 【Presné uchytenie a nízka hmotnosť】Inštalácia a umiestnenie zadnej spony filtra je presné a poskytuje továrenský vzhľad. Filtre dokonale priliehajú k základni tela objektívu. Veľmi ľahko sa inštalujú a odstraňujú. Ako pohodlná, pevná a spoľahlivá výbava pre drony, Filter je ľahký, čo nemá vplyv na letové schopnosti dronu.
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtraDJI Mini 4 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) (2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

  • Doprava zdarma
DJI Mini 4 Pro je náš zatiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými
799 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • Doprava zdarma
Dron, 48Mpix kamera (rozlíšenie 4K), dolet až 18 km, horizontálna rýchlosť až 16
999 €
Na odoslanie 1 ks
VHODNÉ PRE (2)