K&F X18 Outdoor camping light, LED multifunctional Bluetooth audio flame ambient light, 8000

Tento produkt už nie je v našej ponuke. Vyberte si z našej ponuky.
Popis produktu

Popis produktu

Baterka v režime bodového svetla: so silným svetlom s dlhým dosahom, viacpolohovým nastavením, možno ju použiť na zvládnutie rôznych prírodných prostredí, či už ide o osvetlenie pri chôdzi, vonkajšie pátranie, vnútorné osvetlenie kempingového stanu, núdzové signály v krízových situáciách atď., baterka si s tým ľahko poradí. Bezdrôtový reproduktor: nielen kempingové svetlo, ale aj bezdrôtový reproduktor. dizajn 360° akustickej štruktúry, vysokokvalitné bezdrôtové zvukové spojenie, bezplatné pripojenie Bluetooth pre mobilné telefóny do vzdialenosti 5 metrov, môžete počuť nádherný priestorový zvuk bez ohľadu na to, kam ho položíte. Zabezpečuje osvetlenie pre vaše kempovanie v prírode a zároveň si užívate radosť z hudby.

  • * Baterka v režime bodového svetla: so silným svetlom s dlhým dosahom, viacpolohovým nastavením, možno ju použiť na zvládnutie rôznych prírodných prostredí, či už ide o osvetlenie pri chôdzi, vonkajšie pátranie, vnútorné osvetlenie kempingového stanu, núdzové signály v krízových situáciách atď., baterka si s tým ľahko poradí.
  • * Bezdrôtový reproduktor: nielen kempingové svetlo, ale aj bezdrôtový reproduktor. dizajn 360° akustickej štruktúry, vysokokvalitné bezdrôtové zvukové spojenie, bezplatné pripojenie Bluetooth pre mobilné telefóny do vzdialenosti 5 metrov, môžete počuť nádherný priestorový zvuk bez ohľadu na to, kam ho položíte. Zabezpečuje osvetlenie pre vaše kempovanie v prírode a zároveň si užívate radosť z hudby.
  • * Funkcia inteligentného nabíjania cez USB: Vstavaná vysokokapacitná lítiová batéria s kapacitou 8000 mAh, možno ju používať v interiéri aj exteriéri bez obáv o spotrebu energie. Môže sa používať aj ako dobíjacia batéria, kompatibilná s rôznymi inteligentnými zariadeniami, na núdzové nabíjanie v exteriéri.
  • * Otočná baterka a svetelný efekt plameňa: kempingové svetlo má dve časti, horná časť je režim otočnej baterky a spodná časť je svetelný efekt plameňa, rôzne teploty farieb a jasu na splnenie rôznych scén a vytvorenie iného pocitu atmosféry pre vaše kempovanie.
  • * Vhodné pre rôzne scenáre: toto kempingové svetlo možno nielen zavesiť na vetvu na osvetlenie nad hlavou, ale možno ho tiež umiestniť na dosku stola ako ambientné svetlo. Možno ho používať nielen v interiéri, ale aj v exteriéri, takže je ideálne pre vašu núdzovú alebo záchrannú výbavu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Prenosné svetlá