K&F RGB Full Color Light Built-in Battery 21 Lighting Effects Black

Novo navrhnuté prenosné fotografické svetlo L01 RGB využíva 60 vysokokvalitných LED svetelných guličiek, vrátane 20 bielych svetelných guličiek, 20 teplých svetelných guličiek a 20 svetelných guličiek RGB, s indexom podania farieb CRI 96+, ktoré vám pomôžu zhotoviť realistickejšie fotografie a videá; vhodné na vyplnenie svetla a osvetlenie v tesnej blízkosti,…

Viac informácií

33.1 € s DPH 27.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Novo navrhnuté prenosné fotografické svetlo L01 RGB využíva 60 vysokokvalitných LED svetelných guličiek, vrátane 20 bielych svetelných guličiek, 20 teplých svetelných guličiek a 20 svetelných guličiek RGB, s indexom podania farieb CRI 96+, ktoré vám pomôžu zhotoviť realistickejšie fotografie a videá; vhodné na vyplnenie svetla a osvetlenie v tesnej blízkosti, je ideálne na selfie, vlogy, zátišia, osvetlenie atmosféry večierkov, portréty, detské fotografie a videá na youtube.

  • * [Profesionálny dizajn] Novo navrhnuté prenosné fotografické svetlo L01 RGB využíva 60 vysokokvalitných guličiek LED, vrátane 20 bielych guličiek, 20 guličiek teplého svetla a 20 guličiek RGB, s indexom podania farieb CRI 96 +, pomáha vám robiť realistickejšie fotografie a videá; vhodné na vyplnenie svetla a osvetlenia v blízkom dosahu, je ideálne na selfie, vlogy, zátišia, svetlá na párty, portréty, detské fotografie a videá na youtube.
  • * [Dva režimy osvetlenia] Režim CCT, podporuje nastavenie teploty farieb v rozsahu 2500K-9900K a jas možno plynule nastaviť v rozsahu 1-100 %; režim HSI, nastavuje odtieň v rozsahu 0-360° a môže vybrať odtieň a sýtosť podľa potrieb, čo vám pomôže pri snímaní Vytvoriť fotografie a videá s rôznymi efektmi.
  • * [21 režimov svetelných efektov] Vstavaných 21 rôznych režimov svetelných efektov, ktoré zvyšujú zábavnosť a hravosť osvetlenia a môžu vám pomôcť pri snímaní atmosféry videí v rôznych scénach.
  • * [Dizajn displeja] Vstavaný displej LCD, na ktorom jasne vidíte aktuálnu hodnotu parametrov svetla, čo je pohodlné pre vaše ovládanie a nastavenie; nekonečný dizajn kovového gombíka vám poskytuje pohodlný pocit z nastavenia a umožňuje vám presnejšie nastavenie. Hodnota.
  • * [Rôzne spôsoby inštalácie] Výrobok má dva 1/4" otvory na skrutky, ktoré možno nainštalovať na svetelný stojan. V kombinácii s vybaveným adaptérom na studenú päticu ho možno nainštalovať na fotoaparát. Na zadnej strane výrobku sú magnety, ktoré možno pripevniť na kovové predmety. Okrem toho je plášť výrobku navrhnutý aj s otvorom na šnúrku. Pomocou šnúrky sa dá zavesiť na zápästie na prenášanie alebo zavesiť na háčik na uskladnenie
1
1
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Svetlá na kameru