K&F Concept Hrudný upevňovací popruh na telefón zo sadou držiakov na hlavu pre POV/VLOG

Držiak…

Viac informácií

22.1 € s DPH 18.42 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držiak na hrudný popruh na telefón od spoločnosti K&F Concept je vynikajúcou voľbou pre nadšencov POV/VLOG, pretože ponúka všestranné umiestnenie telefónov v horizontálnej aj vertikálnej polohe. Vďaka rýchloupínaciemu dizajnu, stabilnej konštrukcii a protišmykovým gumovým podložkám je ideálny na rôzne akčné športy a zaručuje bezpečné a stabilné snímanie bez obáv z posúvania. Nastaviteľný popruh sa prispôsobí širokej škále telesných veľkostí, takže je pohodlným a spoľahlivým príslušenstvom na outdoorové aktivity.

  • * 【Skvelá voľba pre POV/VLOG】Telefón je možné umiestniť horizontálne aj vertikálne, konštrukcia J-Hook a dlhá skrutka umožňujú otáčanie telefónu o 90°, veľkosť tohto popruhu je ľahko nastaviteľná, hodí sa aj na najväčšie zimné bundy, hodí sa na širokú škálu veľkosti tela.
  • * 【Rýchle uvoľnenie】Upevnenie hrudného popruhu na smartfón s J-HOOK sa dá ľahko nainštalovať a odstrániť telefón, ktorý sa dá rozobrať dokonca za jednu sekundu. Je to veľmi pohodlné.
  • * 【Stabilná konštrukcia】V spodnej a hornej časti držiaka telefónu sú dve protišmykové gumové podložky; keď pomocou priloženého minikľúča upevníte dlhú skrutku k držiaku s J-háčikom, klip na mobilný telefón bude v súlade s vaším nastaveným uhlom, stabilným snímaním, nebude sa posúvať.
  • * 【Viacúčelový】Vhodný na horskú cyklistiku, lyžovanie, snowboarding, motokros, pádlovanie, potápanie z útesu, wakeboarding a iné akčné športy, nie je určený na behanie alebo vysoko záťažové aktivity.
  • * 【Poznámka】V tejto súprave VLOG/FPV je malý kľúč, použite ho na utiahnutie dlhej skrutky a potom utiahnite držiak telefónu, držiak telefónu sa nebude posúvať. Prosím, nekrúťte ho prstami. Nemusíte sa obávať "váhy telefónu".
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Rigy pre mobily