K&F CONCEPT Mutate Series M1+BH-36L

Cestovný hliníkový statív K&F Concept Mutate Series má kompaktné a prenosné telo, keďže jeho veľkosť v zloženom stave je menej ako 500 mm/20", a veľmi nízku hmotnosť 1819 g/4 kg. Priemer zloženého statívu je menší ako objem bežnej fľaše na vodu. Bez ohľadu na cestovanie a prácu sa vďaka kompaktnému dizajnu statív ľahko zmestí do akejkoľvek tašky na fotoaparát…

Viac informácií

85.6 € s DPH 71.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Cestovný hliníkový statív K&F Concept Mutate Series má kompaktné a prenosné telo, keďže jeho veľkosť v zloženom stave je menej ako 500 mm/20", a veľmi nízku hmotnosť 1819 g/4 kg. Priemer zloženého statívu je menší ako objem bežnej fľaše na vodu. Bez ohľadu na cestovanie a prácu sa vďaka kompaktnému dizajnu statív ľahko zmestí do akejkoľvek tašky na fotoaparát alebo batožiny. Na zabezpečenie statívu s rovnakou stabilitou ako statív bez stredového stĺpika je statív navrhnutý s vloženou uzamykacou základňou, takže nohy statívu možno pevne uzamknúť a poskytnúť úžasnú stabilitu na profesionálnej úrovni.

  • * 【Špeciálne tvarovaný kompaktný dizajn】 Cestovný hliníkový statív K&F Concept Mutate Series má kompaktné a prenosné telo, keďže jeho veľkosť v zloženom stave je menšia ako 500 mm/20" a veľmi nízka hmotnosť 1819 g/4 kg. Priemer zloženého statívu je menší ako objem bežnej fľaše na vodu. Bez ohľadu na cestovanie a prácu sa vďaka kompaktnému dizajnu statív ľahko zmestí do akejkoľvek tašky na fotoaparát alebo batožiny.
  • * 【Stabilita na profi úrovni】Aby sa zabezpečila rovnaká stabilita statívu ako pri statíve bez stredového stĺpika, statív je navrhnutý s vloženou uzamykacou základňou, takže nohy statívu možno pevne uzamknúť a zabezpečiť úžasnú stabilitu na profi úrovni.
  • * 【Makrofotografia】Stredový stĺpik cestovného statívu M1 série Mutate sa dá odpojiť alebo zostaviť v 3 krokoch 3 sekundy, čo vám ušetrí čas pri makrofotografii alebo fotografovaní zblízka na zemi.
  • * 【Rýchly systém uzamknutia nôh】Rýchly systém uzamknutia nôh na odomknutie nôh a vysunutie do maximálnej výšky 70"/1770 mm alebo rýchle a včasné zloženie 4 častí nôh.
  • * 【Prenosný a flexibilný na cestovanie a prácu】Rýchly systém uzamykania flipu stiahne 4-sekčné nohy na primeranú dĺžku zloženia 20"/500 mm a roztiahne ich z maximálnej výšky 70"/177 cm na 18"/460 mm. Vďaka nosnosti až 15 kg/33,07 libier, vynikajúcej stabilite statívu a funkciám založeným na výkone spĺňa potreby profesionálov aj nadšencov.
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Statívy