K&F Concept statív MS02 (oranžovo-sivá)

Všestranný statív K&F Concept má 5-sekčnú nastaviteľnú konštrukciu s maximálnou výškou 34 cm, ktorá vyhovuje rôznym potrebám fotografovania bezzrkadlovkami, mobilnými telefónmi a ďalšími zariadeniami. Horizontálne otáčanie o 360 stupňov a vertikálne nakláňanie sférickej hlavy o 90 stupňov poskytuje flexibilitu pri snímaní rôznych uhlov a scén, ktoré dopĺňa…

Viac informácií

19.9 € s DPH 16.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Všestranný statív K&F Concept má 5-sekčnú nastaviteľnú konštrukciu s maximálnou výškou 34 cm, ktorá vyhovuje rôznym potrebám fotografovania bezzrkadlovkami, mobilnými telefónmi a ďalšími zariadeniami. Horizontálne otáčanie o 360 stupňov a vertikálne nakláňanie sférickej hlavy o 90 stupňov poskytuje flexibilitu pri snímaní rôznych uhlov a scén, ktoré dopĺňa stabilná a prenosná selfie tyč s Bluetooth, protišmykovou základňou a pohodlným diaľkovým ovládaním na bezdrôtové ovládanie.

  • * Maximálna výška dosahuje 34 cm a podporuje 5-sekčné nastavenie nôh, takže si môžete ľubovoľne nastaviť požadovanú výšku. Táto statívová hlava podporuje nosnosť 2 kg a bluetooth selfie tyč je vhodná pre potreby väčšiny bezzrkadloviek, mobilných telefónov a iných zariadení.
  • * Sférická hlava má schopnosť otáčať sa o 360 stupňov horizontálne a nakláňať sa o 90 stupňov vertikálne, čo umožňuje všestranné pokrytie pri snímaní. Či už snímate krajiny, ľudí alebo športové scény, môžete ľahko zachytiť požadovaný uhol a zorné pole.
  • * Na hornej strane sa nachádza 1/4-palcové rozhranie, ktoré môžu používatelia pripojiť k akémukoľvek zariadeniu na snímanie a podporu. Upravený tubus má zabudovaný gumový krúžok tlmiaci nárazy, vďaka čomu je celý natiahnutý tubus stabilnejší a pevnejší.
  • * Bluetooth selfie tyč využíva rozšírenú pevnú konštrukciu a protišmykovú silikónovú podložku na spodnej strane pre stabilnejšiu oporu. Váži len 97 g a ľahko sa prenáša, je vhodná na cestovanie a fotografovanie v exteriéri.
  • * Dodáva sa bezplatný diaľkový ovládač Bluetooth, ktorý možno rýchlo spárovať bez hesla a podporuje voľné fotografovanie alebo nahrávanie videí do vzdialenosti 10 metrov. Dokáže nepretržite pracovať 10 hodín.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Stolné statívy