K&F Concept statív MS02 (čierno-oranžová)

Všestranný…

Viac informácií

20 € s DPH 16.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Všestranný statív má maximálnu výšku 34 cm s 5-sekčným nastavením nôh, čo poskytuje flexibilitu pre rôzne scenáre snímania. Jeho 360-stupňová horizontálna rotácia a 90-stupňový vertikálny náklon umožňujú komplexné pokrytie pri snímaní krajiny, portrétov alebo športových scén. Vďaka 1/4-palcovému rozhraniu je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, pričom stabilitu zabezpečuje gumový krúžok absorbujúci nárazy a protišmyková silikónová podložka. Dodávaný diaľkový ovládač Bluetooth s hmotnosťou iba 97 g umožňuje pohodlnú bezdrôtovú prevádzku v dosahu 10 metrov až na 10 hodín, takže je ideálny na cestovanie a fotografovanie v exteriéri.

  • * Maximálna výška dosahuje 34 cm a podporuje 5-sekčné nastavenie nôh, takže si môžete ľubovoľne nastaviť požadovanú výšku. Táto statívová hlava podporuje nosnosť 2 kg a je vhodná pre potreby väčšiny bezzrkadlových fotoaparátov, statívov telefónov s diaľkovým ovládaním a iných zariadení.
  • * Sférická hlava má schopnosť otáčať sa o 360 stupňov horizontálne a nakláňať sa o 90 stupňov vertikálne, čo umožňuje všestranné pokrytie pri snímaní. Či už snímate krajiny, ľudí alebo športové scény, môžete ľahko zachytiť požadovaný uhol a zorné pole.
  • * Na hornej strane sa nachádza 1/4-palcové rozhranie, ktoré môžu používatelia pripojiť k akémukoľvek zariadeniu na snímanie a podporu. Upravený tubus má zabudovaný gumový krúžok tlmiaci nárazy, vďaka čomu je celý natiahnutý tubus stabilnejší a pevnejší.
  • * Statív pre telefón s diaľkovým ovládaním využíva rozšírenú pevnú konštrukciu a protišmykovú silikónovú podložku na spodnej strane pre stabilnejšiu oporu. Váži len 97 g a ľahko sa prenáša, je vhodný na cestovanie a fotografovanie v exteriéri.
  • * K dispozícii je bezplatný diaľkový ovládač Bluetooth, ktorý možno rýchlo spárovať bez hesla a podporuje voľné fotografovanie alebo nahrávanie videí do vzdialenosti 10 metrov. Dokáže nepretržite pracovať 10 hodín.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Stolné statívy