K&F Concept Objektívový adaptér Fujifilm X Camera Mount: L/M-FX 1

Zažite novú úroveň všestrannosti s týmto pokročilým adaptérom objektívu, ktorý umožňuje bezproblémovú montáž objektívov Leica M Mount na telá fotoaparátov Fujifilm s bajonetom FX Mount. Je špeciálne vytvorený pre digitálny fotoaparát s výmenným objektívom Fujifilm X-Pro1 a vďaka mosadznej a hliníkovej konštrukcii zaručuje stabilný, presný a odolný výkon. Tento…

Viac informácií

28 € s DPH 23.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zažite novú úroveň všestrannosti s týmto pokročilým adaptérom objektívu, ktorý umožňuje bezproblémovú montáž objektívov Leica M Mount na telá fotoaparátov Fujifilm s bajonetom FX Mount. Je špeciálne vytvorený pre digitálny fotoaparát s výmenným objektívom Fujifilm X-Pro1 a vďaka mosadznej a hliníkovej konštrukcii zaručuje stabilný, presný a odolný výkon. Tento manuálny adaptér, ktorý je kompatibilný s rôznymi fotoaparátmi Fujifilm vrátane populárnych modelov, ako sú X-T2 a X-Pro2, umožňuje zaostrenie na nekonečno a odporúča sa pre ťažké stredoformátové objektívy, pričom poskytuje optimálnu rovnováhu s teleobjektívom a statívom. Funguje bez elektrických kontaktov, nastavenie expozície a zaostrenia sa vykonáva manuálne a na výrobok sa vzťahuje 30-dňová politika vrátenia, 12-mesačná záruka kvality a 100 % záruka spokojnosti.

  • * S týmto novým pokročilým adaptérom objektívu môžete nasadiť objektív Leica M Mount na telo fotoaparátu Fujifilm s bajonetom FX Mount.
  • * Je určený pre digitálny fotoaparát Fujifilm X-Pro1 s vymeniteľným objektívom, nie je vhodný pre digitálnu zrkadlovku S2Pro/S3Pro/S5Pro alebo iný digitálny fotoaparát série X. Kompatibilný s fotoaparátmi Fujifilm vrátane Fuji, X-A1, X-A2, X-A3, X-E1, X-E2, X-E3, X-M1, X-Pro1, X-Pro2, X-S1, X-T1, X-T10, X-T20, X-T2, X10, X20, X30, XF1, XQ1, XQ2 atď.
  • * Vyrobené z mosadze a hliníka. Stabilná, presná a odolná konštrukcia. Manuálne ovládanie. Povolené nekonečné zaostrovanie.
  • * V prípade ťažkých stredoformátových objektívov odporúčame používať s teleobjektívom a statívom, aby sa pri snímaní vyvážila jeho hmotnosť.
  • * V krúžku adaptéra nie sú žiadne elektrické kontakty. Expozíciu a zaostrenie je potrebné nastaviť manuálne. 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie, 12 mesiacov záruka kvality, 100 % záruka spokojnosti.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Adaptéry