K&F Concept Handheld microphone fill light

Ručný mikrofón, výplňové svetlo na živé natáčanie vlogov pre živé vysielanie, selfie, rozhovory s médiami, exteriérové natáčanie

Viac informácií

37.7 € s DPH 31.42 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 28. 03.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ručný mikrofón, výplňové svetlo na živé natáčanie vlogov pre živé vysielanie, selfie, rozhovory s médiami, exteriérové natáčanie

* vysoký jas žiaroviek: zabudovaných 72 ks vysokokvalitných teplých a studených žiaroviek, index podania farieb vyšší ako 95, nastaviteľný jas 10 úrovní, podpora LED displeja, ktorý vám pomôže nastaviť požadované parametre.
* Stereo zvuk s viacerými uhlami: Okrem toho mikrofón podporuje aj otáčanie pod uhlom 180°, čo umožňuje viacúhlový stereofónny zvuk, ako aj efekt obojsmerného snímania zvuku spredu a zozadu.
* Duálne posilnenie čipu: zabudovaný profesionálny čip LED ovládača, ako aj čip DSP na redukciu šumu, žiadne vlnenie ani stroboskop pri snímaní, prirodzená a čistá kvalita zvuku, konštantná frekvencia. rozpoznávanie ľudského hlasu na vzdialenosť 2 m, bez ohľadu na to, odkiaľ váš hlas vychádza, je možné ho zreteľne zaznamenať.
* Dlhá výdrž batérie: zabudovaná 2000mah nabíjateľná batéria, po úplnom nabití je výdrž batérie pri maximálnom výkone približne 1,5 hodiny, takže môžete snímať, kedy chcete, bez obáv z problému s napájaním.
* Všestranné použitie: je vybavený diaľkovým ovládaním Bluetooth, teleskopickým stojanom na telefón, multifunkčným zmršťovacím statívom, či už ide o živé vysielanie, samospúšť, snímanie zátiší, snímanie v exteriéri, nahrávanie výplňových videí, rozhovory s médiami, uvedené príležitosti možno ľahko zvládnuť, takže môžete ľahko dokončiť úlohu výplňového záznamu.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Rigy pre mobily
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty