K&F Concept Binokulárny ďalekohľad HY1242 12x42 s 20mm veľkým okulárom a BAK4 Clear Light Vision

10X42 vysoké zväčšenie: 10X42-násobné zväčšenie s vysokým rozlíšením, dobrá kombinácia optického systému a základného výkonu, jasný obraz, jasné videnie. Zväčšený okulár s priemerom 20 mm poskytuje širokouhlý a veľký zorný uhol s dostatočným príkonom svetla. Objektív využíva viacvrstvovú povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje závratom, zabezpečuje jasné a jasné…

Viac informácií

66.1 € s DPH 55.08 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 19. 06.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

10X42 vysoké zväčšenie: 10X42-násobné zväčšenie s vysokým rozlíšením, dobrá kombinácia optického systému a základného výkonu, jasný obraz, jasné videnie. Zväčšený okulár s priemerom 20 mm poskytuje širokouhlý a veľký zorný uhol s dostatočným príkonom svetla. Objektív využíva viacvrstvovú povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje závratom, zabezpečuje jasné a jasné zobrazenie a zvyšuje komfort pozorovania. objektív s veľkým priemerom 42 mm, širšie zorné pole, ktoré umožňuje jasnejšie a zreteľnejšie vidieť vzdialené scenérie a zvieratá, zachytenie najjasnejšieho, najjasnejšieho a najstabilnejšieho obrazu pri pozorovaní vtákov ideálne zväčšenie, rozsah zorného poľa 101/1000 m.

  • * 【BAK4 hranol a viacvrstvový povlak】: V okulári aj objektíve je použitý vysokokvalitný hranol BAK4 + FMC celoplošná širokopásmová zelená fólia, ktorá je transparentná a jasná, účinne eliminuje vnútorné straty svetla a zabraňuje tmavým okrajom na obrazovke. Priepustnosť svetla je až 97 %. Optický systém odráža svetlo, či už hľadáte vtáky alebo sa snažíte lepšie sledovať javisko, môže vám pomôcť pozorovať cieľ vo vysokom rozlíšení, poskytnúť vám najlepší jas a verné farby a zlepšiť reprodukciu obrazu.
  • * 【Dvojcestné zaostrovacie koliesko + zdvíhacia konštrukcia okulára】: Obojsmerné zaostrovacie koliesko, dokáže rýchlo nastaviť stred a okolité časti obrazu na celkový stav s vysokým rozlíšením, čím sa zabráni čiastočnému rozmazaniu obrazu. Pravé okuliare majú krúžok na nastavenie dioptrií. Keď je rozdiel vo videní medzi ľavým a pravým okom, môžete krúžkom na nastavenie pravého okulára otáčať doľava a doprava, aby obe oči videli rovnakú scenériu. Okulár možno zdvihnúť a znížiť, čo je vhodné pre ľudí s normálnym zrakom a krátkozrakosťou.
  • * 【Vysokokvalitné konštrukčné diely】: Vysokokvalitný ekologický gumový tubus šošoviek, eliminuje zápach a povrch je navrhnutý s jemnou matnou štruktúrou, ktorá je účinná pri kĺzaní a potení. Na bočnej strane tela zrkadlovky je pevný otvor na popruh, ktorý sa dá nosiť na hrudi a prenášať na hrudi, čo uľahčuje prenášanie na dlhé vzdialenosti.
  • * 【Profesionálny outdoorový dizajn】: Vynikajúce vysoké rozlíšenie a spoľahlivá outdoorová odolnosť, špeciálne navrhnuté na outdoorové aktivity. Či už lovíte, kempujete, strieľate, pozorujete vtáky, chodíte na túry alebo sa zúčastňujete na športových podujatiach či koncertoch, nikdy vám neuniknú dôležité okamihy.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Ďalekohľad