K&F Concept CPL filter pre Insta360 GO 3 , HD, antireflexná zelená vrstva, vodeodolná a odolná proti poškriabaniu

Filter…

Viac informácií

22 € s DPH 18.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter CPL od spoločnosti K&F Concept je navrhnutý špeciálne pre akčnú kameru Insta360 GO 3 a je vybavený vysokokvalitným optickým sklom AGC pre krištáľovo čisté zábery. Vďaka pokročilému 28-vrstvovému viacvrstvovému sklu a nastaveniu polarizácie zvyšuje sýtosť farieb, znižuje odrazy a zabezpečuje optimálnu kvalitu obrazu, čím poskytuje živé a podmanivé scénické zábery. Filter je vyrobený s nanometrovými vrstvami na ochranu proti vode a poškriabaniu, pričom si zachováva vysokú priepustnosť viac ako 99,5 %, a jeho ultratenká konštrukcia rámu zabraňuje vinetácii.

  • * 【Kompatibilný】Špeciálne navrhnutý pre najnovšiu akčnú kameru Insta360 GO 3.
  • * 【Vysokokvalitné optické sklo AGC】 Krištáľovo čisté zábery a bezpečné uchytenie - dovezené sklo pre vynikajúci výkon - kompatibilné s kamerou Insta360 GO 3.
  • * 【Živé farby a kontrast】Filter CPL (kruhový polarizátor) eliminuje odrazy od nekovových povrchov, ako je voda a sklo, a zvyšuje sýtosť farieb a kontrast pre živé a úchvatné scénické zábery.
  • * 【Moderné 28-vrstvové sklo s viacerými vrstvami】Nanometerové povlaky na ochranu proti vode a poškriabaniu, vysoká priepustnosť viac ako 99,5 % na dosiahnutie optimálnej kvality obrazu, mimoriadne tenký rámček na zabránenie vinetácie - kompatibilný s Insta360 GO 30.
  • * 【Polarizačná poloha】Predbežne nastavená horizontálna a vertikálna polarizačná poloha. Bielu značku na krúžku môžete zarovnať, keď je fotoaparát v horizontálnej polohe alebo keď sú dve biele značky v najvzdialenejšej vzdialenosti, keď je fotoaparát vo vertikálnej polohe, to je najlepšia predĺžená polarizačná poloha.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre