K&F Concept Beta batoh na fotoaparát s objemom 22L

Batoh na fotoaparát s objemom 22 l od spoločnosti K&F Concept ponúka priestranný a organizovaný dizajn s rýchlym bočným prístupom na jednoduché vyberanie vybavenia fotoaparátu bez nutnosti batoh vyberať. Vďaka flexibilným vnútorným prepážkam a pohodlným možnostiam vonkajšieho upevnenia zabezpečuje efektívne skladovanie a dostupnosť pre fotografov na c…

Viac informácií

72.7 € s DPH 60.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh na fotoaparát s objemom 22 l od spoločnosti K&F Concept ponúka priestranný a organizovaný dizajn s rýchlym bočným prístupom na jednoduché vyberanie vybavenia fotoaparátu bez nutnosti batoh vyberať. Vďaka flexibilným vnútorným prepážkam a pohodlným možnostiam vonkajšieho upevnenia zabezpečuje efektívne skladovanie a dostupnosť pre fotografov na cestách.

  • * 【22L Veľká kapacita】 Tento veľkokapacitný batoh na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept s celkovým objemom až 22 l je určený na cestovanie, dochádzanie do práce, každodenné používanie atď. Jeho rozmery priehradky sú 9,8 "Dx5,5 "Šx10,69 "V (25x14x27cm).
  • * 【Rýchly bočný prístup】 Bočné otváranie batohu na fotoaparát K&F Concept umožňuje rýchly prístup k fotoaparátu alebo inému vybaveniu bez nutnosti batoh vyzliekať, čo uľahčuje rýchle zachytenie ideálneho okamihu.
  • * 【Organizované priehradky】 Hlavné telo tohto veľkokapacitného batohu na fotoaparát je rozdelené na priehradky na bežné veci, priehradky na vybavenie fotoaparátu a priehradky na počítač, ktoré rozumne organizujú vaše osobné veci a vybavenie fotoaparátu. Okrem toho je tu aj samostatná priehradka na 15,6" notebook.
  • * 【Pružný interiér】 Vo vnútri batohu na fotoaparát sa nachádzajú pohyblivé vysokopevnostné zamatové priečky, ktoré sa dajú upraviť podľa rôznych zariadení a poskytujú ochranu každému zariadeniu.
  • * 【Pohodlné vonkajšie upevnenie】 Statívy možno prenášať v bočnom vrecku alebo ich pripevniť na spodnú časť batohu na fotoaparát. Malé príslušenstvo možno pripevniť na dva D-krúžky v prednej časti každého ramenného popruhu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky pre kamery