K&F Concept Beta fotografický batoh s dizajnom Magic Bin 25L

Predstavujeme vám náš inovatívny fotografický batoh s dizajnom Magic Bin, ktorý umožňuje prispôsobiť rozdelenie priestoru pre rôzne fotografické potreby. Skryté vnútorné nosné tyče zaisťujú stabilitu a predné rozšírenie na šírku s priehradkou na stabilizátor pridáva ďalšiu kapacitu. Vďaka hornému a bočnému prístupu a zavesenej 16-palcovej priehradke na počítač…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: 81.79 €
81.79 € s DPH 68.16 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme vám náš inovatívny fotografický batoh s dizajnom Magic Bin, ktorý umožňuje prispôsobiť rozdelenie priestoru pre rôzne fotografické potreby. Skryté vnútorné nosné tyče zaisťujú stabilitu a predné rozšírenie na šírku s priehradkou na stabilizátor pridáva ďalšiu kapacitu. Vďaka hornému a bočnému prístupu a zavesenej 16-palcovej priehradke na počítač ponúka tento batoh všestrannosť, bezpečnosť a pohodlie pre fotografov na cestách.

  • * 【Magic Bin Design】 Tento fotografický batoh možno realizovať v pomere 5:5 a 2:8 posunutím nahor alebo nadol pre rôzne potreby. Vhodný na fotografovanie v exteriéri, mestskú pouličnú fotografiu, portréty v exteriéri, fotografovanie VIOG atď.
  • * 【Stabilný】Skryté vnútorné podporné vláknové výstužné tyče na zvýšenie stability a zabránenie rozdrvenia zariadenia.
  • * 【Rozšírenie kapacity】Rozšírenie na šírku vpredu, zabudovaný nezávislý stabilizačný priestor, podpora rozšírenia na zvýšenie kapacity o 2 - 3 l.
  • * 【Vrchný a bočný prístup】Dvojkomorová konštrukcia s vrchným a bočným otváraním, podporujúca dvojkomorové rýchle otváranie a rýchle vyberanie.
  • * 【Bezpečný】Zavesený 16-palcový nezávislý priestor pre počítač, berte a vkladajte telo obalu, aby ste zabránili priamemu nárazu počítača. (Maximálne 360*260*20 mm)
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky pre kamery