K&F Concept Beta Batoh na fotoaparát 20L V8

Batoh na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept s veľkým objemom 20 l ponúka všestranný úložný priestor. Jeho kvalitná konštrukcia vrátane modernizovanej technológie vystuženia zaručuje odolnosť a ochranu fotografického vybavenia, notebookov a osobných vecí. Premyslený dizajn s bočným a zadným prístupom, priedušnými popruhmi a špecializovanými vnútornými…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: 101.36 €
101.36 € s DPH 84.47 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept s veľkým objemom 20 l ponúka všestranný úložný priestor. Jeho kvalitná konštrukcia vrátane modernizovanej technológie vystuženia zaručuje odolnosť a ochranu fotografického vybavenia, notebookov a osobných vecí. Premyslený dizajn s bočným a zadným prístupom, priedušnými popruhmi a špecializovanými vnútornými vreckami vychádza v ústrety potrebám fotografov a poskytuje im pohodlné a organizované cestovanie.

  • * 【Veľká kapacita】30*18*44cm, cca 20L. Horná priehradka slúži na uloženie rôznych osobných vecí, ako je oblečenie, peňaženka, mobilný telefón alebo blesk; K dispozícii je aj priehradka na notebook do veľkosti 15,6 palca. Do spodnej priehradky možno uložiť 1 fotoaparát + 4 objektívy a ďalšie príslušenstvo, ako sú filtre, batérie alebo pamäťové karty, prípadne pre dron DJI.
  • * 【Bočný a zadný prístup】Profesionálna zadná plne otvorená konštrukcia vám pomôže prehľadne usporiadať všetky priehradky a vybavenie; Rýchly bočný prístup vám umožní dostať sa k vášmu vybaveniu v krátkom čase počas nosenia.
  • * 【Kvalitný materiál】 Všetky šité časti tašky na fotoaparát prevzali technológiu modernizácie výstuže, nosnosť až 21 kg. Vodoodpudivý a roztrhnutiu odolný nylon vysokej hustoty 900D, silne zosilnené šitie a zipsy proti krádeži. robustné a odolné, PE doska + EPE penová priehradka, silná a pevná, odľahčenie nárazov a dekompresia, aby dobre chránila vaše vybavenie.
  • * 【Ponúka vám jednoduché cestovanie】Dýchateľné popruhy zo vzdušnej sieťoviny a ergonomický dobre polstrovaný chrbát vás udržia v pohode a komforte; Nastaviteľný hrudný pás udržiava popruhy pevne na ramenách, aby sa znížila hmotnosť.
  • * 【Navrhnuté pre fotografov】Špeciálne vnútorné vrecká určené na uloženie náhradných fotografických dielov, ako sú filtre, adaptérové krúžky atď. Skryté predné vrecko na uloženie každodenného príslušenstva. v bočných vreckách môžete nosiť fľašu na vodu alebo dáždnik.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky pre kamery