K&F Concept Beschoi 15.6Inch Travel Laptop Backpack

K&F Concept Beschoi 15,6-palcový cestovný batoh na notebook, vodotesný ľahký batoh proti krádeži s USB nabíjaním, multifunkčný batoh na notebook 18L

Viac informácií

65.13 € s DPH 54.28 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 28. 03.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Beschoi 15,6-palcový cestovný batoh na notebook, vodotesný ľahký batoh proti krádeži s USB nabíjaním, multifunkčný batoh na notebook 18L


* 【18L veľká kapacita】 Veľký batoh na notebook s objemom 18 l a rozmermi 47*29*16 cm pojme 17,3" notebook, 11" iPad, smartfón, peňaženku, powerbanku, fľašu s vodou, notebooky, skladací dáždnik, oblečenie atď. Všetko, čo potrebujete do práce/do školy/na výlet, môžete mať uložené len v jednej taške.
* 【IPX-6 Vodotesná】 Taška na notebook vrátane časti na zips je potiahnutá profesionálnym nepremokavým materiálom PU 600D. Vďaka silnej vodotesnosti sa nemusíte obávať daždivých dní. Kvapky vody a drobný prach sa dajú ľahko zotrieť.
* 【Dizajn proti krádeži】 Uzamykateľná pracka v spodnej časti tašky vám pomôže uzamknúť tašku na notebook na stoličke, keď ste v reštaurácii alebo v parku. Vrecko na peňaženku vo vnútri tašky na notebook je špeciálne navrhnuté s antimagnetickou látkou proti kovovým zásahom, ktorá môže zabrániť krádeži identity na kreditnej karte. A retiazka na kľúče vo vnútri tašky môže zabrániť strate alebo krádeži kľúčov.
* 【50 cm nabíjací kábel USB】 Taška na notebook podporuje nielen nabíjanie cez port USB vďaka zabudovanému dizajnu portu USB, ale poskytuje aj dlhý nabíjací kábel. Do batohu môžete vložiť vlastnú powerbanku a pohodlne nabíjať telefón vonku pomocou dlhého nabíjacieho kábla.
* 【Pohodlný a praktický】 Nanochladiaci materiál, dobre polstrovaná priedušná sieťovina a dizajn rozšírených oblúkov na chrbte a ramennom popruhu, ktorý výrazne uvoľňuje tlak na váš chrbát a ramená. Vďaka multifunkčným vreckám je batoh na notebook dobrým partnerom na dlhé cesty. Možno ho tiež úplne otvoriť cez predné vrecko, čo je vhodné na usporiadanie predmetov vo vnútri.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky pre kamery

Hlavné parametre

Dĺžka (vonkajšok)17mm
Šírka (vonkajšok)30mm
Výška (vonkajšok)44mm
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

K&F Concept Beta Backpack 20L Photography Backpack

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 104.75 € 125.7 €