K&F Concept Alpha skladacia taška 22L

Vyskúšajte si všestranné uloženie fotoaparátu s našou skladacou taškou na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept. Táto taška má dve veľkosti, v zloženom stave je kompaktná (11,4 "D6,7 "Š9"V) a rozšíri sa na batoh plnej veľkosti (11,4 "D6,7 "Š18,3 "V). Jeho konštrukcia odolná proti nárazom a poveternostným vplyvom, doplnená o zosilnené…

Viac informácií

44.1 € s DPH 36.75 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vyskúšajte si všestranné uloženie fotoaparátu s našou skladacou taškou na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept. Táto taška má dve veľkosti, v zloženom stave je kompaktná (11,4 "D6,7 "Š9"V) a rozšíri sa na batoh plnej veľkosti (11,4 "D6,7 "Š18,3 "V). Jeho konštrukcia odolná proti nárazom a poveternostným vplyvom, doplnená o zosilnené ochranné podložky a tkaninu odolnú proti oderu, zaručuje bezpečnosť vášho fotoaparátu a vybavenia. Flexibilné možnosti ukladania, pohyblivá prepážka a prispôsobiteľné priehradky vyhovujú rôznym cestovateľským štýlom, takže je ideálnou voľbou pre fotografov na cestách.

  • * 【Skladacia taška na fotoaparát Dve veľkosti】Veľkosť balenia tašky na fotoaparát v zloženom stave 11,4 "D * 6,7" Š * 9 "V palcov. 29*17*23 cm , v rozloženom stave: 11.d*6,7" Š*18,3" V. 29*17*46,5 CM
  • * 【Nárazuvzdorná, odolná proti opotrebovaniu, odolná proti poveternostným vplyvom】Táto skladacia taška na fotoaparát od spoločnosti K&F Concept, ktorá je zabudovaná v zosilnených ochranných podložkách, je odolná proti nárazom a deformáciám a pomáha udržať váš fotoaparát a objektív v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oderu s odolnosťou proti roztrhnutiu a vode, ochrana za každého počasia a nárazuvzdornosť odolná proti vode a dažďu.
  • * 【Dva spôsoby použitia】Po rozložení možno tašku na fotoaparát používať ako cestovný batoh alebo ju možno zložiť a kompaktne umiestniť do cestovnej tašky alebo batohu na fotoaparát.
  • * 【Flexibilné ukladanie】Skladacia taška na fotoaparát je veľmi flexibilná vďaka pohyblivej prepážke v strede a možno ju nastaviť medzi dvoma oddelenými priehradkami alebo jednou veľkou voľnou priehradkou. Spodná priehradka má ochrannú prepážku na racionálne rozdelenie priestoru.
  • * 【Rôzne štýly cestovania】Pri použití tašky ako tašky na zavesenie môžete rýchlo vybrať svoje vybavenie fotoaparátu a zachytiť nádherný okamih. Keď tašku používate ako batoh, môžete si oblečenie uložiť do hornej priehradky a vybavenie fotoaparátu do dolnej priehradky.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Fotobatohy