K&F Concept Držiak na akčnú kameru na motocyklovú prilbu

Držiak na bradu motocyklovej prilby SUREWO má špeciálny držiak s nastaviteľnými kĺbmi na všestranné umiestnenie kamery. Vďaka gumovým podložkám, lepiacim podložkám, bezpečnostnej lankovej pracke a kľúču, ktoré sú súčasťou balenia, ponúka toto portfólio príslušenstva bezpečné a flexibilné možnosti montáže, ktoré vám umožnia zachytiť vaše dobrodružstvá z viacerých…

Viac informácií

17 € s DPH 14.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držiak na bradu motocyklovej prilby SUREWO má špeciálny držiak s nastaviteľnými kĺbmi na všestranné umiestnenie kamery. Vďaka gumovým podložkám, lepiacim podložkám, bezpečnostnej lankovej pracke a kľúču, ktoré sú súčasťou balenia, ponúka toto portfólio príslušenstva bezpečné a flexibilné možnosti montáže, ktoré vám umožnia zachytiť vaše dobrodružstvá z viacerých uhlov a pozícií.

  • * Špeciálny držiak na prilbu: Skladá sa zo 4 kĺbov, ktoré sú spojené skrutkami. Skrutky sú nastaviteľné, takže kĺby môžete otáčať, pričom každý z nich sa dá otočiť o 180 stupňov. Ak je, dáme vám s adaptér, ktorý zodpovedá závitovému otvoru vášho fotoaparátu na spodnej strane.
  • * Gumové podložky a lepiace podložky: Gumové podložky sa delia na zakrivené a ploché typy, môžete ich použiť podľa situácie. Vodotesné gumové podložky s priemyselnou pevnosťou, ktoré vám pomôžu pripevniť kameru na prilbu. Poznámka: Po prvej inštalácii nechajte stojan pred použitím 24 hodín stáť.
  • * Bezpečnostná lanová pracka a kľúč: Po inštalácii kamery môžete pripevniť bezpečnostné lano, ktoré poskytuje dvojitú ochranu. Kľúčom možno nastaviť všetky skrutky okrem spodnej, budete musieť použiť vlastný skrutkovač.
  • * Portfólio profesionálneho príslušenstva: Držiak na bradu motocyklovej prilby SUREWO a držiak s J-háčikom, ktoré sú súčasťou výrobku, vám umožňujú namontovať kameru do viacerých polôh. Pomocou držiaka kamery na motocykel môžete kameru pripevniť na bradu alebo na bočnú stranu prilby. Pomocou háčika J môžete kameru namontovať na hornú časť prilby. Možno ju tiež namontovať na lyže/surfovacie dosky. Všetko závisí od vašich vlastných preferencií.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Akčné kamery