K&F 82MM NANO-X SLIM VARIABLE/FADER HD, ND4~ND32

82MM Nano-X Slim Variable/Fader , HD, ND4~ND32, vodotesný, proti poškriabaniu, so zelenou povrchovou úpravou

Viac informácií

99 € s DPH 82.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

82MM Nano-X Slim Variable/Fader , HD, ND4~ND32, vodotesný, proti poškriabaniu, so zelenou povrchovou úpravou

1. Rám využíva technológiu samočinného uzamykania, ktorá umožňuje neobmedzené otáčanie medzi 2. a 5. prevodovým stupňom, presné stmievanie a zabránenie javu čierneho kríža.
2. Filtrom neutrálnej hustoty ND4-ND32 možno dosiahnuť 4-úrovňovú nastaviteľnú redukciu svetla. Intenzitu filtra neutrálnej hustoty možno kedykoľvek nastaviť podľa potreby a prispôsobiť sa tak rôznym svetelným prostrediam.
3. Na oboch stranách objektívu je použitá technológia brúsenia a leštenia na zabezpečenie mimoriadne vysokého rozlíšenia, aby sa dobre vyvážila trajektória prieniku svetla a zabezpečila ostrosť obrazu.
4. Obojstranná 28-vrstvová nanopovrchová úprava, super vodotesná, odolná proti znečisteniu a poškriabaniu, poskytuje filtru vynikajúcu odolnosť.
5. Hrúbka rámu je len 7,4 mm. Vďaka svojej tenkej konštrukcii je vhodný pre rôzne objektívy rôznych kalibrov, či už ide o širokouhlý, štandardný alebo teleobjektív, možno ho s ním ľahko používať.
6. Povrch je oxidovaný a pieskovaný, čo môže účinne zabrániť prenikaniu rozptýleného svetla a spomaliť odraz kovového povrchu.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Formát filtra82mm