K&F Concept 77 mm Variable ND Filter ND3-ND1000

K&F Concept 77 mm variabilný ND filter ND3-ND1000, ultratenký HD, s obojstrannou 28-vrstvovou nano vrstvou, séria Nano-X

Viac informácií

119.99 € s DPH 99.99 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 28. 03.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 77 mm variabilný ND filter ND3-ND1000, ultratenký HD, s obojstrannou 28-vrstvovou nano vrstvou, séria Nano-X

  • 【Zobrazovanie s ultravysokým rozlíšením】 Objektív je vyrobený zo špičkového japonského optického skla a jeho povrch je oxidovaný a pieskovaný. Využíva obojstrannú viacvrstvovú zdokonalenú povrchovú úpravu a technológiu brúsenia a leštenia, ktorá dokáže účinne znížiť odrazené svetlo na povrchu filtra. Týmto spôsobom sa výrazne znižuje jav oslnenia spôsobený odrazom vonkajšej obrannej línie objektívu s dlhou expozíciou a zabezpečuje sa kvalita obrazu s ultravysokým rozlíšením.
  • 【Dvojstranná nanovrstva】 Objektív má na oboch stranách 28 vrstiev nanopovrchu, ktorý je vodotesný, odolný voči oleju a poškriabaniu. Účinne zabraňuje poškriabaniu povrchu objektívu vetrom. Ak sa na filter náhodou dostane voda, kvapky vody zostanú stuhnuté a nerozšíria sa, čo sa ľahko prenáša a čistí a pri dlhodobom skladovaní zohráva úlohu ochrany proti zahmlievaniu.
  • 【Pohodlné prepínanie prevodov】 Prísľub ND3-1000, voľné prepínanie prevodov, rám je vybavený tlačidlom, ktoré je pre zákazníkov pohodlné na nastavenie veľkosti prevodu. Pre používateľov, ktorí natáčajú video, je užitočné automaticky nastaviť redukčný prevod svetla pomocou pomocných nástrojov.
  • 【Pohodlné skladovanie】 Výrobok je vybavený úložnou taškou, ktorú môžu zákazníci pohodlne uložiť, keď sa chystajú na natáčanie. Bočná vyťahovacia konštrukcia sleduje dizajnový štýl štvorcovej úložnej tašky a ľahko sa vyberá.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
BajonetND
Formát filtra77mm