K&F Concept 32GB micro SD karta U3/V30/A1 s adaptérom SD pamäťovej karty

karta microSD 32GB U3/V30/A1 s adaptérom na kartu SD

Viac informácií

17.13 € s DPH 14.28 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

karta microSD 32GB U3/V30/A1 s adaptérom na kartu SD

  • * 【Bezpečnostná monitorovacia karta】Navrhnutá pre domáce monitorovacie kamery alebo záznamové zariadenia pre vodičov, poľovnícke kamery, dokáže spoľahlivo nahrávať video, plynulo a nepretržite snímať a zaznamenávať dôležité informácie.
  • * 【S adaptérom, stabilný prenos dát】Micro SD karta 32 GB obsahuje SD adaptér, micro sd kartu môžete vložiť do adaptéra, možno ju použiť na akomkoľvek rozhraní SD karty. Pamäťové karty K&F CONCEPT sú vyrobené z vysokokvalitných čipov, ktoré poskytujú spoľahlivý výkon, sú ideálne pre aplikácie náročné na zápis a zabezpečujú čistý záznam dôkazov vo vysokom rozlíšení bez vypadnutých snímok.
  • * 【Vysoká odolnosť】Na zabezpečenie najlepšieho výkonu a stability bola pamäťová karta K&F CONCEPT 32 GB testovaná tak, aby odolala extrémnym podmienkam. Sú odolné voči vysokým teplotám, vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a antistatické.
  • * 【Rýchly prenos】K&F CONCEPT 32GB SD karta má vysokú rýchlosť čítania, až 95 MB/S, ktoré možno okamžite prezerať a prenášať, pričom má dostatok priestoru na uloženie tisícov snímok a hodín videa vo Full HD rozlíšení, vďaka čomu sa už nemusíte obávať nedostatku úložného priestoru.
  • * 【4K HD video】: Rýchlostný štandard V30, ideálny na snímanie videa v rozlíšení 4K UHD a fotografovanie v režime sériového snímania, podpora videa sa môže líšiť v závislosti od hostiteľského zariadenia, atribútov súboru a ďalších faktorov
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: SD karty

Hlavné parametre

Kapacita karty32GB