K&F KF31.092 mini skladací držiak pre mobilné telefóny

Klietka pre králika na mobilný telefón využíva jedinečnú koncepciu dizajnu. Po zložení sa dá premeniť na mobilný telefón. Je veľmi kompaktná a prenosná. Váži len 232 g. Je ľahko skladovateľná, ľahko sa prenáša a používa. Či už ide o cestovanie, outdoorové aktivity alebo každodenné používanie, môžete ju vziať von a pohodlne natáčať vysokokvalitné videá kedykoľvek…

Viac informácií

39 € s DPH 32.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Klietka pre králika na mobilný telefón využíva jedinečnú koncepciu dizajnu. Po zložení sa dá premeniť na mobilný telefón. Je veľmi kompaktná a prenosná. Váži len 232 g. Je ľahko skladovateľná, ľahko sa prenáša a používa. Či už ide o cestovanie, outdoorové aktivity alebo každodenné používanie, môžete ju vziať von a pohodlne natáčať vysokokvalitné videá kedykoľvek a kdekoľvek.

  • * Klietka na mobilný telefón Rabbit Cage má konštrukciu s dvoma rukoväťami, vďaka ktorej je fotografovanie mobilným telefónom stabilnejšie a plynulejšie. Podporuje aj funkciu nastavenia otočenia rukoväte o 360°. Podľa potreby môžete tlačiť a ťahať, snímať nízko, sledovať a vykonávať ďalšie pohyby fotoaparátu, aby ste získali viac uhlov snímania a kreativity.
  • * Klietka na králika je vyrobená z materiálu z hliníkovej zliatiny, ktorý poskytuje stabilnú oporu, aby mobilný telefón zostal počas snímania stabilný a nedochádzalo k chveniu a rozmazaniu snímok.
  • * Držiak klietky pre králika môže podporovať mobilné telefóny s maximálnou šírkou 84 mm, čo zaručuje, že môžete ľahko používať mobilný telefón na snímanie videa.
  • * Králičia klietka je vybavená 3 rozhraniami studenej pätice a 5 1/4-palcovými skrutkovacími rozhraniami, ktoré vám umožňujú ľahko inštalovať a používať výplňové svetlá, mikrofóny alebo iné príslušenstvo na zlepšenie kvality a účinku snímania videozáznamov. Má tiež rozhranie štandardu Arca-Swiss a možno ju namontovať na statív.
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Rigy pre mobily