K&F Beta Zip Batoh na fotoaparát 20L

Batoh na fotoaparát K&F Concept 20L Blue je flexibilný, pevný a zároveň ľahký na fotografovanie, turistiku a cestovanie. Vďaka bočnému otváraniu vám ponúka rýchly prístup k fotoaparátu alebo inému vybaveniu, keď potrebujete zachytiť momentku. Pojme fotoaparát s tromi objektívmi, statív a súpravu dronov. Tento batoh na fotoaparát s objemom 20 l a vnútornými…

Viac informácií

63.9 € s DPH 53.25 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh na fotoaparát K&F Concept 20L Blue je flexibilný, pevný a zároveň ľahký na fotografovanie, turistiku a cestovanie. Vďaka bočnému otváraniu vám ponúka rýchly prístup k fotoaparátu alebo inému vybaveniu, keď potrebujete zachytiť momentku. Pojme fotoaparát s tromi objektívmi, statív a súpravu dronov. Tento batoh na fotoaparát s objemom 20 l a vnútornými rozmermi 10" Dx6" Šx11" V (26x16x28cm) má priestor pre fotoaparát Canon r5 s nasadeným objektívom 70-200mm, dva objektívy, jeden set DJI Mini 3 Pro, batérie, káble atď. Do bočného vrecka možno umiestniť statív alebo monopod.

  • * 【Bočné otváranie pre rýchly prístup】 Batoh na fotoaparát K&F Concept 20L Blue je flexibilný, pevný a zároveň ľahký na fotografovanie, turistiku a cestovanie. Vďaka bočnému otváraniu vám ponúka rýchly prístup k fotoaparátu alebo inému vybaveniu, keď potrebujete zachytiť momentku.
  • * 【Umestí fotoaparát s tromi objektívmi, statív a sadu dronov 】 Tento batoh na fotoaparát s objemom 20 l a vnútornými rozmermi 10" Dx6" Šx11" V (26x16x28cm) má priestor pre fotoaparát Canon r5 s nasadeným objektívom 70-200mm, dva objektívy, jednu súpravu DJI Mini 3 Pro, batérie, káble atď. Do bočného vrecka možno umiestniť statív alebo monopod.
  • * 【Organizovaný a zároveň flexibilný úložný priestor】 Hlavné telo batohu na fotoaparát K&F Concept je rozdelené na tri časti, na fotoaparát a vybavenie, 15,6" notebook a ďalšie osobné veci. Vďaka odnímateľnému deliacemu prvku možno batoh na fotoaparát prispôsobiť na organizovaný, primeraný úložný priestor na vaše cestovanie a prenášanie fotografií.
  • * 【Vodotesná a robustná tkanina】Aby ste si poradili s neočakávanými situáciami počas fotografovania, turistiky a cestovania, tento batoh na fotoaparát je vyrobený z vodotesného, robustného materiálu 900D polyester, ktorý je odolný proti poškriabaniu a roztrhnutiu a poskytuje úplnú ochranu pre vaše vybavenie fotoaparátu. Zosilnená priehradka z peny EPE hlavného priestoru pomáha znižovať nárazy a tlak. Súčasťou balenia je kryt proti dažďu.
  • * 【Ultimátne pohodlie a cestovateľský komfort】Nastaviteľná hrudná pracka spolu s odvetrávaným, rýchloschnúcim sieťovaným polstrovaním chrbta a ramenných popruhov pomáha vyvážiť a zmierniť tlak bremena na ramená, chrbát a pás. Aj pri plnom zaťažení poskytuje batoh na fotoaparát maximálne pohodlie. Má aj popruh na vozík, ktorý môžete pripevniť k svojmu kufru.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Fotobatohy