K&F Beta Backpack Zip 17L

Veľkokapacitný batoh. Má rozmery 25 * 16 * 40 cm, do ktorého sa zmestí 14,4" počítač, 2 sady oblečenia, fotoaparát a niekoľko objektívov. Starostlivý dizajn: 10 mm perleťová bavlna EPE s vysokou hustotou, ktorá účinne chráni vaše stroje a zariadenia pred poškodením vo všetkých aspektoch. Viacnásobný prístup: Vďaka správnemu prístupu môžete svoje zariadenie…

Viac informácií

62.8 € s DPH 52.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Veľkokapacitný batoh. Má rozmery 25 * 16 * 40 cm, do ktorého sa zmestí 14,4" počítač, 2 sady oblečenia, fotoaparát a niekoľko objektívov. Starostlivý dizajn: 10 mm perleťová bavlna EPE s vysokou hustotou, ktorá účinne chráni vaše stroje a zariadenia pred poškodením vo všetkých aspektoch. Viacnásobný prístup: Vďaka správnemu prístupu môžete svoje zariadenie vybrať bez toho, aby ste tašku museli odložiť. A tiež dizajnové profesionálne popruhy na statív na ľavej strane.

  • * Veľká kapacita: Do nej sa zmestí 14,4" počítač, 2 sady oblečenia, fotoaparát a niekoľko objektívov.
  • * Starostlivý dizajn: 10 mm perleťová bavlna EPE s vysokou hustotou účinne chráni vaše stroje a zariadenia pred poškodením vo všetkých aspektoch.
  • * Viacnásobný prístup: Vďaka správnemu prístupu môžete svoje zariadenie vybrať bez toho, aby ste tašku museli odložiť. A tiež dizajnové profesionálne popruhy na statív na ľavej strane.
  • * Multifunkčná nastaviteľná prepážka: Možno ju ľubovoľne upravovať pomocou príslušenstva k vybaveniu. Vybavená konštrukciou nylonového krytu proti dažďu, diverzifikovaným úložným priestorom (fľaša na vodu, vrecko so šnúrkou, predné vrecko, sieťované úložné vrecko, malé vrecko).
  • * Kvalitný materiál: Fyziologický dizajn krivky: vodotesný materiál a nano chladiaci materiál. Tento batoh na fotoaparát je dobrým partnerom pre fotografov a možno ho použiť aj ako tašku na dlhú cestu.
Bočné otváranie
Prístup z pravej strany vám umožňuje dostať sa k vášmu vybaveniu bez toho, aby ste batoh museli odkladať
Veľkosť batohu
Rozmery DxŠxV (cm):25*16*40
Rýchle vybratie fotoaparátu
Hrudný popruh
Dámsky batoh
Mužský batoh
Zadné otváranie
10 mmZosilnené a nastaviteľné prepážky môžu účinnejšie chrániť vaše fotografické vybavenie
Ramenný popruh v tvare písmena S
Nastaviteľný pohodlný ramenný popruh
Priehradka na osobný tovar
Popruhy na statív
Vrecko na drobné predmety
Priedušná sieťovina
Vysoká kapacita
Ľahko splní vaše potreby pre cestovné fotografie
Kryt proti dažďu
Chráni fotoaparát pred vodou, nečistotami a prachom
Kožený opasok
K&F Concept
Kovová pracka
Malé vrecko
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Fotobatohy